Deichmann leták informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online Deichmann letáky a newslettere na jednom mieste! Deichmann si pre vás pravidelne pripravuje špeciálnu ponuku zliav na ich Deichmann obuv, kabelky a ostatné doplnky. Bohatý sortiment zahŕňa obuv dámsku, pánsku aj detskú a tak si príde na svoje úplne každý.

Obchod si okrem špeciálnej ponuky pre vás pravidelne pripravuje aj tie najhorúcejšie trendy, z ktorých môžete čerpať inšpiráciu a byť tak vždy štýlová. Najnovšie trendy si môžete prezerať priamo na stránke obchodu Deichmann.

Všetko sa to začalo v roku 1913 a to jediným obchodom. Už vyše 100 ročná tradícia spoločnosti začala v nemeckom mestečku Essen, v srdci Porúria. Sídlo centrálnej spoločnosti sa nachádza stále tam. Firma vznikla ako malá rodinná firma založená Heinrichom Deichmannom a jeho manželkou Júliou. V súčasnosti je spoločnosť jedným z leadrov na trhu s obuvou a rozrástla sa na 3800 predajní v 26 krajinách po celom svete.

Spoločnosť vám ponúka široký výber z tých najlepších značiek, ako sú Elefanten, Gallus alebo Medicus. Veľmi moderná a aktuálna je aj ich vlastná kolekcia Graceland, ktorá je určená najmä pre mladšiu generáciu. Dámy si môžu vyberať z ponuky veľmi kvalitnej a elegantnej obuvy značky 5th Avenue. Pre športovcov si Deichmann zase pripravil obuv značky Victory, ktorá je dostupná v nižších cenových kategóriách, ako aj sortiment známych športových značiek Adidas, Nike, Puma či Kappa. Svojim zákazníkom už dlhé roky ponúkajú tú najlepšiu kvalitu za najlepšie ceny.

Chcete byť vždy v obraze čo je nové vo svete módy? Žiaden problém! Prieskumníci trhu neustále sledujú najnovšie trendy a ich oku nič neuknikne. V kolekciách Deichmann nájdete vždy najaktuálnejšie módne novinky.

Poslanie spoločnosti Deichmann vystihuje motto „Spoločnosť má slúžiť ľuďom.“ A tým spoločnosť nemá namysli len svojich zákazníkov, ale tak isto aj zamestnancov, dodávateľov a ľudí v núdzi. Deichmann využíva časť svojho zisku na pomoc ľudom v núdzi po celom svete a takisto poskytovať svojim zamestnancom prípadnú sociálnu podporu. Čím lepšie sa darí spoločnosti tým viac môže tiež pomáhať ostatným.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1265 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.