Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Deichmann leták informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online Deichmann letáky a newslettere na jednom mieste! Deichmann si pre vás pravidelne pripravuje špeciálnu ponuku zliav na ich Deichmann obuv, kabelky a ostatné doplnky. Bohatý sortiment zahŕňa obuv dámsku, pánsku aj detskú a tak si príde na svoje úplne každý.

Obchod si okrem špeciálnej ponuky pre vás pravidelne pripravuje aj tie najhorúcejšie trendy, z ktorých môžete čerpať inšpiráciu a byť tak vždy štýlová. Najnovšie trendy si môžete prezerať priamo na stránke obchodu Deichmann.

Deichmann - história a vývoj obchodu

Všetko sa to začalo v roku 1913 a to jediným obchodom. Už vyše 100 ročná tradícia Deichmann obuvi začala v nemeckom mestečku Essen, v srdci Porúria. Sídlo centrálnej spoločnosti sa nachádza stále tam. Firma Deichmann vznikla ako malá rodinná firma založená Heinrichom Deichmannom a jeho manželkou Júliou. V súčasnosti je spoločnosť jedným z leadrov na trhu s obuvou a rozrástla sa na 3800 predajní v 26 krajinách po celom svete.

Deichmann - široký výber produktov najlepších značiek

Spoločnosť vám ponúka široký výber z tých najlepších značiek, ako sú Elefanten, Gallus alebo Medicus. Veľmi moderná a aktuálna je aj ich vlastná kolekcia Graceland, ktorá je určená najmä pre mladšiu generáciu. Ženy si môžu vyberať z ponuky Deichmann obuvi dámskej značky 5th Avenue. Chcete si zladiť topánky s doplnkami? Deichmann kabelky rôznych veľkostí a farieb nájdete nielen na predajni, ale aj v Deichmann e-shope. Pre športovcov ponúka Deichmann obuv značky Victory, ktorá je dostupná v nižších cenových kategóriách, ako aj sortiment známych športových značiek Adidas, Nike, Puma či Kappa. Pre elegánov je tu Deichmann obuv pánska z pravej kože. Svojim zákazníkom už dlhé roky ponúkajú tú najlepšiu kvalitu za najlepšie ceny.

Najnovšie trendy s Deichmann

Chcete byť vždy v obraze čo je nové vo svete módy? Žiaden problém! Prieskumníci trhu neustále sledujú najnovšie trendy a ich oku nič neuknikne. V kolekciách Deichmann obuvi nájdete vždy najaktuálnejšie módne novinky. Sledujte tieto trendy na Deichmann online, alebo v Deichmann letákoch. Kvalitné a trendy oblečenie nájdete aj v letáku KIK alebo letáku TAKKO.

Deichmann pomáha ostatným

Poslanie spoločnosti Deichmann vystihuje motto „Spoločnosť má slúžiť ľuďom.“ A tým spoločnosť nemá namysli len svojich zákazníkov, ale tak isto aj zamestnancov, dodávateľov a ľudí v núdzi. Deichmann využíva časť svojho zisku na pomoc ľudom v núdzi po celom svete a takisto poskytovať svojim zamestnancom prípadnú sociálnu podporu. Čím lepšie sa darí spoločnosti tým viac môže tiež pomáhať ostatným.

Podobné obchody ako DEICHMANN s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod DEICHMANN.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa