Alpine Pro

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Alpine Pro

Alpine Pro bundy

Alpine Pro pracuje s najmodernejšími materiálmi, ku ktorým sa návrhári často dostanú ako prvý. Alpine Pro bundy sa preto tešia veľkej obľube nie len u bežných spotrebiteľov, ale aj u športovcov. Profesionálni športovci a horskí sprievodcovia ich testujú v reálnych podmienkach a tím Alpine Pro špecialistov je pripravený Alpine Pro obuv upraviť podľa pokynov, ktoré od „testerov“ dostanú.

Alpine Pro pre olympionikov

Okrem kvalitného outdoorového vybavenia, ku ktorému sa dostanete v každej Alpine Pro predajni, navrhuje a vytvára oblečenie pre Český olympijský tím. Prvá navrhnutá kolekcia pre Vancouver 2010 bola ocenená ako najlepšia olympijská kolekcia a Londýn sa niesol v znamení unikátnych gumákov z dielne Alpine Pro, ktoré pobláznili celý svet.

Alpine Pro predajne

Alpine Pro je v súčasnej dobe značkou s najväčšou sieťou autorizovaných predajní a frančíz v oblasti outdoorových aktivít. Spoločnosť dodáva tovar do najväčších obchodných reťazcov napr. Sportisimo a Globus.  Alpine Pro má dcérske spoločnosti na Slovensku, v Poľsku a v Číne a zastúpené v ďalších krajinách, napr. vo Švajčiarsku, Nemecku, Nórsku, Dánsku, Libanone, Rusku, Bielorusku a na Ukrajine.

Alpine Pro eshop

Kliknite na Alpine Pro internetový obchod a nechajte sa vtiahnuť do sveta Alpine Pro outdoorového oblečenia a doplnkov pre mužov, ženy a deti. V každom ročnom období sa tu od hlavy po päty oblečiete na všetky svoje voľnočasové ale aj profesionálne aktivity. Nohavice, kabáty, mikiny, tielká a topy, ale aj funkčná bielizeň vám určite dobre poslúžia. Zbaľte sa do kvalitného Alpine Pro batohu a užite si výlet alebo sa vydajte na nejakú turistickú trasu, a teplo ani zima vás už nezaskočí.

Alpine Pro leták

Pravidelné výpredaje sú určené všetkým milovníkom outdoorového oblečenia, ktorí nebažia po najmodernejších kúskoch. Využite zaujímavé zľavy na vybrané produkty, ktorých ponuka je skutočne pestrá. Hľadáte inšpiráciu? Prelistujte Alpine Pro leták a o návšteve predajne vás nepresvedčí len ponúkaný tovar, ale najmä výhodné ceny.

Alpine Pro vernostný program

Alpine Program sa vám oplatí. Sledujte šport v skutočne kvalitnom oblečení.

Věděli jste, že v obchodě Alpine Pro můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep 4f.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Alpine Pro zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 25 % na všetko nezľavnené

27.06.2022

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Alpine Pro

S českou značkou Alpine Pro sa na trhu stretávame od roku 2004 a rýchlo sa stala lídrom v oblasti outdoorového oblečenia a doplnkov. Presadila sa aj na zahraničnom trhu a opakovane firuruje v Top rebríčku Najobdivovanejších firiem Českej republiky. Návrhy kolekcií, s ktorými sa v Alpine Pro stretávame v každom ročnom období pripravuje tím dizajnérov, ktorí dbajú na prepracované strihy, detaily a kvalitu materiálu.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  2,5 %
Zlava 1,5 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Alpine Pro?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa