Maca fresh

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Maca fresh zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 7,5 % v obchode Maca fresh

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod MacaFresh ponúka produkty zo zázraku prírody, ktorý sa nazýva Maca. Jedná sa o prírodne produkty najvyššej kvality za super...

Darček zadarmo na Maca fresh

+ 7,5 % naspäť z nákupu
   

Ku každej objednávke získate zadarmo voňavý darček. viac

O obchode Maca fresh

Internetový obchod Maca fresh ponúka produkty zo zázraku prírody s názvom maca. Jedná sa o prírodné produkty najvyššej kvality, čomu je aj prispôsobená cena. Táto zázračná plodina podporuje plodnosť u žien a aj libido u mužov. Dodáva silu a používali ju napríklad v Peru už pred stovkami rokov. Rastie najmä v Južnej Amerike, kde je mimoriadne populárna pre svoje blahodárne účinky. Zabudnite na lieky z lekární! Stavte na prírodné produkty a vaše zdravie sa vám poďakuje. Eshop Maca fresh navyše poskytuje aj skvelé služby a k dispozícii je aj možnosť získania dopravy zdarma. Chcete ušetriť ešte viac? Využite Maca fresh zľavový kód.

Maca fresh - prémiový výživový doplnok

Nakupujte prémiové fitness doplnky stravy s macou pohodlne z vášho domova. Vyberte si z veľkého množstva produktov tie vhodné pre vás. Či už chcete spáliť tuk, vyformovať svaly, alebo zregenerovať, doplnky stravy z Maca fresh sú pre vás to pravé. Predajca svojim zákazníkom prináša široký výber produktov najvyššej kvality. Všetky produkty podliehajú prísnym kritériám výroby, ktoré garantujú 100%-nú nezávadnosť všetkých doplnkov stravy predávaných v online obchode Maca fresh. Je úplne jedno, či využívate cvičenie online podľa tréningového plánu, revolučné cvičenie barre, alebo ste milovníkom posilňovne a tvrdých strojov. Zázračná plodina maca dokáže pravdepodobne pomôcť aj vám s dosiahnutím cieľu. Bez driny to však nepôjde.

maca fresh zľava

Maca fresh kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre Maca fresh veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. Maca fresh zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Maca fresh facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Svoju pozornosť upriamte aj na Tipli tipy na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

Nakúpte v eshope Maca fresh cez Tipli a získajte cashback až 7,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Fitvýživa.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Kaja sport.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Maca fresh

Internetový obchod MacaFresh ponúka produkty zo zázraku prírody, ktorý sa nazýva Maca. Jedná sa o prírodne produkty najvyššej kvality za super cenu a s rýchlou dopravou. Chcete výrazne ušetriť? Využite MacaFresh zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Maca fresh?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.