Som idealista

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Som idealista zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % v obchode Som idealista

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Som idealista je známy najmä vďaka svojim knihám a diárom, ktoré sa stali populárne na sociálnych sieťach. V Tipli vám dávame…

O obchode Som idealista

Internetový obchod Som idealista je známy najmä vďaka svojim knihám a diárom, ktoré sa stali populárne na sociálnych sieťach. V Tipli vám dávame k dispozícii aj Som idealista zľavový kód a aj cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu.

Som idealista kontakty

Starostlivosť o zákazníkov na tip úrovni je jedna zo skvelých vlastností eshopu Som idealista. Zákaznícky servis môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 11:30 do 18 hodín. Neváhajte preto s jeho kontaktovaním. Sledujte aj sociálne siete. Najmä Som idealista facebook, kde nájdete zaujímavé informácie, novinky a tipy. K dispozícii sú aj Tipli tipy. Napríklad na plavky pre každú postavu.

Obrázok

Som idealista doprava a platba

Internetový obchod Som idealista ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Zväčša je využívana kuriérska spoločnosť DPD. Jej služby sú naozaj expresné a vo väčšine prípadov máte vašu objednávku doma do 48 hodín. Ďalšie možnosti sú Slovenská pošta a DPD Parcelshop. Ďalej môžete využiť osobný odber na predajniach rôznych kníhkupectiev po celom Slovensku. Dostupné sú všetky bežné spôsoby platby. Za dobierku je účtovaný dodatočný poplatok. Chcete ušetriť? Sledujte Som idealista zľavy, kde nájdete množstvo akcií a zliav.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Som idealista

Internetový obchod Som idealista je známy najmä vďaka svojim knihám a diárom, ktoré sa stali populárne na sociálnych sieťach. V Tipli vám dávame k dispozícii aj Som idealista zľavový kód a aj cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Som idealista?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.