Veselý drak

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Veselý drak zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Veselý drak

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Veselý drak ponúka karty, kartové hry, doplnky a ešte omnoho viac. K dispozícii je aj Veselý drak zľavový kód.

O obchode Veselý drak

Eshop Veselý drak ponúka karty, kartové hry, fantasy doplnky a ešte omnoho viac. Vyberte si zo širokej ponuky produktov, využite Veselý drak zľavový kód a šetrite.

Veselý drak

Vráťte sa do čias hier, zábavy a fantázie. Plnenie snov detí aj dospelých je základnou prioritou pre eshop Veselý drak. Každý mal určite svoju obľúbenú hračku. Transformers, Lego, plyšák či krásna bábika. Hračky tu s nami budú navždy. Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy pravé hračky pomaly vymierajú a nahrádzajú ich počítače či tablety. Aj napriek tomu, že deti uprednostňujú práve toto moderné hranie. Veselý drak vám  ponúka nekonečne široký výber tých najlepších hračiek za bezkonkurenčné ceny. Je len na vás a hlavne na vašej ratolesti, ktorá hračka bude tá pravá.

Obrázok

Veselý drak kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a kvalitné poradenstvo je pre eshop Veselý drak mimoriadne dôležité. Veselý drak zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícka linka je k dispozícii pondelok až piatok od 8 do 16 hodín. Ďalej môžete využiť kontaktný formulár na webe Veselý drak. Sledujte aj sociálne siete. Najmä Veselý drak facebook, kde nájdete zaujímavé informácie, novinky a tipy. Do pozornosti dávame aj Tipli tipy. Napríklad na hračky pre deti na záhradu.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku bambule.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku urwis.pl.

Veselý drak zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 8 % na hry

30.08.2021 - Zľavový kupón 8 % platí na hry. Nevzťahuje sa na Pokémon karty a booster boxy.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Veselý drak

Internetový obchod Veselý drak ponúka karty, kartové hry, doplnky a ešte omnoho viac. K dispozícii je aj Veselý drak zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Veselý drak?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.