Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Andrea Shop leták informácie

Pokazila sa vám chladnička alebo zháňate nový televízor? Všetku potrebnú elektro výbavu do vašej domácnosti nájdete v predajniach Andrea Shop alebo v online verzii obchodu AndreaShop.sk. Elektronika je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti, ktorá je potrebná pre každodenné fungovanie. Preto treba staviť na odborníka, ktorý ponúka to najlepšie na trhu. Presne to vám prináša Andrea Shop. Sledujte pravidelne Andrea Shop leták a nikdy vám neunikne žiadna akciová ponuka.

História spoločnosti Andrea Shop sa začala písať už v roku 1993. Andrea Shop je firma, ktorá sa ako jedna z prvých na Slovensku začala zaoberať distribúciou spotrebnej elektroniky na našom trhu. Do roku 2008 bola svojim zákazníkom k dispozícii výlučne vo forme kamenných predajní, avšak neskôr sa zaradila medzi moderné obchody, ktoré zákazníkom umožňujú aj pohodlné online nakupovanie prostredníctvom e-shopu AndreaShop.sk. V portfóliu značiek, ktoré Andrea Shop svojim zákazníkov nájdete to najlepšie od Elextrolux, Whirlpool, Bosch, Indesit, Apple, Samsung či Panasonic.

Pokazila sa vám doma elektronika ako chladnička, práčka, televízor? Zájdite si do jednej z kamenných predajní Andrea Shop a váš problém bude expresne rýchlo vyriešený. Svoje brány má pre vás otvorený Andrea Shop Dunajská Streda, Andrea Shop Šaľa a Andrea Shop Šamorín. Chcete vedieť presné adresy? Kliknite si na na webových stránkach na záložku Andrea Shop kontakt a dozviete sa všetko potrebné.

Pokiaľ preferujete online nakupovania z pohodlia domova, objednajte si vašu elektroniku cez e-shop AndreaShop.sk. Tovar vám doručia až k vám domov alebo si ho môžete vyzdvihnúť jednoducho na niektorom z výdajných miest. Takouto výdajňou je napríklad Andrea Shop Bratislava na Panónskej ceste. Nakupovanie elektorniky nebolo nikdy jednoduchšie.

Andrea Shop nie je len expertom na elektroniku, ale aj expertom na zľavy. Nič nie je dôležitejšie, ako spokojný zákazník. Využite Andrea Shop zľavový kupón a nakupujte tú najvalitnejšiu bielu a čiernu elektorniku čo najvýhodnejšie. Vybavte svoju domácnosť tou najmodernejšou technikou. Najlepšie ceny a Andrea Shop kupón istotne ušetria váš rodinný rozpočet. Využite všetky dostupné Andrea Shop zľavy a doprajte si to najlepšie za čo najmenej. Ak nechcete zmeškať žiadnu z akciových ponúk Andrea Shop, sledujte pravidelne Andrea Shop leták. Už nikdy vám neunikne ani jedna príležitosť na výhodný nákup v Andrea Shop. Elektro za výhodné ceny ponúka tiež Planeo Elektro leták, Mall.sk leták a Nay leták.

Podobné obchody ako Andrea Shop s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 1,1 % späť z ceny nákupu v obchode Andrea Shop?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa