Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Mall leták informácie

Spoločnosť vydáva niekoľko letákov do mesiaca s platnosťou väčšinou jedného týždňa. Mall.sk leták a Mall.sk newsletter si odteraz môžete prezerať na jednom mieste- na našom portáli. Rozsah letákov je kratší ale o to zaujímavejší. Okrem akčnej ponuky tam nájdete množstvo Mall.sk noviniek.

Spoločnosť Mall.sk bola založená v roku 2000 v Českej republike, kedy bola vďaka starostlivej príprave a tvrdej práce expedovaná prvá chladnička. O pár rokov neskôr sa spoločnosť rozrástla do susedných krajín - Slovensko, Maďarsko, Poľsko a začala zvažovať vstup aj na nemecký trh, kde napokon vstúpila v roku 2007. Za svoj rýchly rozmach získala titul najrýchlejšie rastúca technologická firma v ČR.

Na Slovensku nájdete zatiaľ 12 Mall predajní a to najmä vo väčších mestách ako je Bratislava, Trnava, Žilina, Košice a iné. Na týchto predajniach si vyzdvihnete objednaný tovar, nie je tam ale možné tovar priamo zakúpiť.

Základnou myšlienkou a cieľom spoločnosti je predovšetkým ušetriť čas zákazníkovi a to modelom tzv. komplexného „katalógového predaja“, ktorý je realizovaný s plnohodnotnými informáciami a kompetentným zákazníckym servisom. Prepracovaný model logistiky, profesionálne nákupné prostredie, kvalifikované poradenstvo a vyspelé technické zázemie im pomáha k dosiahnutiu maximálnej spokojnosti svojich zákazníkov.

Na e-shope si môžete vyberať z ponuky 127 132 druhov tovaru, ktoré sú pre vás pripravené na sklade. Pokiaľ si objednáte tovar v minimálnej hodnote 60 € , dopravu v rámci Slovenskej republiky máte zadarmo.

Neviete si vybrať? S výberom vám rád pomôže kvalifikovaný personál alebo si na stránke môžete prezrieť sekciu „poradňa“. Nájdete tam otázky a odpovede ohľadne nákupu všetkých druhov tovaru- domáceho spotrebiče, elektronika, hobby a záhrada, hračky, domácnosť atď.

Pokiaľ máte záujem využívať aj iné výhody spoločnosti okrem zliav a kupónov, môžete si zriadiť kreditnú kartu Mall. Získate ihneď 50 € na nákup v Mall.sk, dostanete odmenu až 3 % z platby, získate nárok na dodatočné zľavy u vybraných predajcov a až 55 dní bezúročného obdobia na nákupy. Využite tiež Alza leták, Datart leták a Planeo elektro leták a nakupujte vždy za tie najlepšie ceny.

Podobné obchody ako Mall.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  2 % späť z ceny nákupu v obchode Mall.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa