Planeo Elektro leták informácie

Sieť predajní si pre vás pripravuje online Planeo leták, v ktorom nájdete výnimočnú ponuku za tie najlepšie ceny. Akčné letáky si pre vás pripravujú pravidelne každý mesiac.

Nenechajte si nič utiecť a prihláste sa k odberu newsletterov. O všetkých akciách a špeciálnych ponukách sa dozviete ako prvý.

V roku 2009 vstúpila na slovenský trh historicky prvý krát sieť špecializovaných elektro predajní Planeo . Prvá predajňa bola slávnostne otvorená v Prievidzi v obchodnom dome pri predajni Asko. Do dnešného dňa spoločnosť otvorila na území Slovenskej republiky 40 predajní. Predajne nájdete vo väčších mestách ako je Bratislava, Trnava, Nitra, Košice, Poprad ale aj v menších mestách ako napríklad Detva alebo Lučenec.

Sieť špecializovaných elektropredajní prináša svojim zákazníkom rokmi overenú kvalitu za tú najlepšiu cenu. Ich ponuka je tvorená širokým sortimentom bielej a čiernej techniky, kancelárskej a telekomunikačnej techniky, IT segmentu. Sortiment tovaru v akcii môžete sledovať v Planeo Elektro letáku, podobne ako v Elsatex letáku, NAY letáku alebo Mall.sk letáku.

Zakúpili ste si tovar ale nie je vo vašich silách dopraviť si ho bezpečne domov? Nemusíte sa ničoho obávať, s dovezením tovaru vám radi a ochotne pomôžu. Stačí si zvoliť spôsob dopravy a o zvyšok sa postará tým predajcov.

Máte strach z nešikovných rúk a nepozornosti? Súčasná doba je veľmi hektická a každý z nás pozná chvíle kedy sa nám nie vždy úplne darí podľa predstáv. V Planeo Elektro si pre vás pripravili poistný produkt, ktorý slúži práve pre nepredvídateľné situácie kedy môže dôjsť k poškodeniu tovaru alebo jeho odcudzeniu. Služba predstavuje komplexný balík protiopatrení, práve proti vzniku takýchto situácií. Najčastejšie zákazníci poisťujú produkty ako TV-AV technika, veľkú a malú bielu techniku, IT techniku, mobilné telefóny, fotoaparáty, kamery a navigácie. Výrobok môžete poistiť na dobu 12 až 24 mesiacov.

Na Tipli máme aj ďalšie obchody s elektronikou. Mrknite tiež nie Datart leták, OKAY elektro leták a Alza leták.

Podobné obchody ako Planeo elektro s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode Planeo elektro?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa