Benu lekáreň leták informácie

Nezmeškajte už ani jednu výhodnú ponuku na lieky, výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky, vitamíny a kozmetiku. Prelistujte si Benu lekáreň leták a buďte vždy informovaní o akciách zo sveta zdravia. Pozrieť si, čo nové Benu lekáreň prináša, si môžete jednoducho online z pohodlia vášho domova. O vaše zdravie sa stará lekáreň Benu.

Lekáreň Benu je najväčšou sieťou lekární v kontinentálnej Európe. Lieky a zdravotnícke potreby predáva už aj na Slovenku. Svojim zákazníkom sa Benu lekáreň snaží vychádzať maxímalne v ústrety. Nie je úplne typickou lékárňou, kde sa k produkto nedostanete inak, ako prostredníctvom obsluhy priamo v predajni. Benu je lekáreň, kde si voľnopredajné lieky, vitamíny či kozmetiku môžete vybrať sami priamo z regálov ako v supermarkete. Nemusíte sa nikam ponáhľať, pretože za chrbtom vám v Benu nestoja žiadni nervózni zákazníci, ktorí čakajú na to, kedy si konečne vyberiete a zaplatíte. Logo lekárne Benu je symbolom mytologického egyptského vtáka, ktorý symbolizuje zdravie, život, energiu a inováciu. Presne to dokonale vystihuje charakter lekární Benu.

Inovácia vo svete lekární, to nie je len samoobslužný predaj. Benu to je aj online lekáreň. Ak nemáte čas, energiu alebo sa vám jednoducho do predajne nechce, môžete nakupovať cez internet priamo z vášho domova. Všetky lieky a zdravotnícke potreby vám doručia expresne rýchlo až pred vaše dvere. Ak chcete ušetriť čas s výberom priamo v predajni, je taktiež možné zrealizovať vašu objednávku cez e-shop Benu a tovar si vyzdvihnúť na jednom z odberných miest, ktoré si ľahko vyhľadáte na webových stránkach Benu.sk.

Sieť lekární Benu je rovnomerne rozptýlená po celom území Slovenska. Od západu a predajní Benu lekáreň Bratislava až po východ a predajne Benu lekáreň Košice. Nájdite sú svoju jednoducho na webových stránkach Benu lekárne. Všetky potrebné informácie o predajných miestach nájdete na Benu.sk. Pozrite si adresy či otváracie hodiny a nikdy sa vám nestane, že sa vyberiete do lekárne zbytočne.

Chcete nakupovať v lekárni Benu za tie najvýhodnešie ceny?Sledujte pravideľlne Benu lekáreň leták a už vám neunikne ani jedna Benu lekáreň zľava . Benu lekáreň si tiež váži svojich verných zákazníkov. Pre čo najvýhodnejší nákup a zbieranie bodov je tu pre vás Benu vernostná karta. Okrem zákazníckej karty využite aj Benu lekáreň zľavový kód a nakupujte ešte výhodnejšie.

TIP: Mrknite aj na Dr. Max leták alebo do obchodov s kozmetikov. Prezrit si nový Teta drogérie leták a TEVOS drogérie leták.

Podobné obchody ako BENU Lekáreň s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  3,75 % späť z ceny nákupu v obchode BENU Lekáreň?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa