Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Euronics leták informácie

Všetky platné Euronics letáky na jednom mieste! Euronics leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Euronics rozosiela letáky pravidelne 1x týždenne do schránok všade, kde má predajne. Euronics letáky platia väčšinou od stredy do utorka. Zmeny bývajú počas štátnych sviatkov.

Okrem pravidelného letáku Euronics vydáva aj Euronics magazín. Na papierový leták sa môžete vykašľať, pretože u nás nájdete Euronics leták online.

Spoločnosť Euronics TPD je dcérska spoločnosť Euronics International, ktorá bola založená v Amsterdame v roku 1990. V súčasnej dobe je skupiny rozšírená aj do ďalších 35 štátov. Predajne nájdeme napríklad v Českej republike, Rakúsku, Dubaji, Dánsku, Egypte, Francúzsku, Nemecku, Írsku, Taliansku, Portugalsku, Poľsku, Rusku, Švajčiarsku, Španielsku, vo Veľkej Británii a v ďalších krajinách.

Na slovenskom trhu sa spoločnosť objavila v roku 2001. Od tej doby sa sieť rozrástla na viac ako 70 kamenných obchodov Euronics, ktoré ponúkajú veľké aj malé spotrebiče, televízie, video, audio, notebooky, počítače, tablety, mobilné telefóny, fotoaparáty, kamery, navigácie, záhradnú techniku, elektrické náradie, stroje a rôzne príslušenstvo. Predajne nájdete vo väčších mestách, ako napríklad Euronics Bratislava, Euronics Trnava, Euronics Prievidza, Euronics Skalica a iných.

Vďaka akčným letákom Euronics a Euronics zľavovým kupónom nakupujte za tie najvýhodnejšie ceny a nenechajte si ujsť žiadnu akčnú ponuku. Okrem letákov spoločnosť pravidelne vydáva aj Euronics magazín, ktorý nájdete na každej pobočke. V magazíne na vás čaká veľká dávka inšpirácie, noviniek, vychytávok, tipov a rád . Zákazníci Euronicsu si radi listujú aj online Planeo elektro leták a Okay leták.

Produkty si môžete zakúpiť okrem kamenných predajní aj na e-shope Euronics. Spoločnosť garantuje najlepšiu cenu. Pokiaľ nájdete rovnaký produkt, ktorý ste si zakúpili v Euronics, u konkurencie lacnejšie, rozdiel v cene dostanete späť. Záujemci si tiež môžu nechať na predajni vystaviť Euronics členskú kartu, ktorá funguje ako úver. S kartou môžete nakupovať aj na e-shope a získať tak rôzne výhody.

Podobné obchody ako Euronics s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Euronics.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa