OKAY leták informácie

Všetky platné OKAY letáky nájdete odteraz na jednom mieste! OKAY leták pre tento aj ďalší týždeň. OKAY rozosiela letáky do schránok pravidelne každý týždeň, vždy v mieste bydliska, kde sa nachádzajú predajne. Už nemusíte čakať na jeho papierovú podobu vo vašej schránke. Odteraz nájdete OKAY aktuálny akčný leták tu.

OKAY aktuálny akčný leták platí vždy od stredy do utorka.V letáku OKAY nájdete vždy aktuálne akčné ceny na elektrospotrebiče či inú domácu elektroniku. Nenechajte si újsť žiadne zľavy a prelistujte si u nás online leták už teraz.

OKAY Elektro - história a vývoj obchodu

Spoločnosť OKAY elektro bola založená v roku 1994 v Brne. Založil ju Jindřich Životský, ktorý je stále jej jediným vlastníkom. Dnes je OKAY najväčším českým a slovenským predajcom spotrebnej elektroniky. Do OKAY Holdingu patrí aj sieť predajní JENA Nábytok. Dnes sa predajne OKAY elektra nachádzajú v dvoch krajinách, a to v Českej republike a na Slovensku.

Spoločnosť vstúpila na Slovenský trh v roku 2002. Aktuálne môžete navštíviť jednu z 45 predajní elektra Okay, ktoré sú rovnomerne rozmiestnené po celom Slovensku. Vyberať si tak môžete z návštevy napríklad OKAY Nitra, OKAY Košice, OKAY Trnava alebo OKAY Poprad. Na predajni si tovar môžete vyzdvihnúť, vrátiť alebo reklamovať. Počas OKAY výpredajov sa môžete dostať k naozaj výhodným ponukám za bezkonkurenčné ceny. Okrem toho máte možnosť sledovať OKAY leták a striehnuť tak na najlepšiu cenu vášho obľúbeného produktu.

Maskotom spoločnosti je Profesor OKAY v bielom plášti so žltým motýlikom a charakteristickým účesom, ktorý pripomína fyzika Alberta Einsteina. Jeho postavičku môžete vidieť napríklad aj keď využijete poradňu pre zákazníkov pri výbere toho najvhodnejšieho výrobku.

OKAY.sk a OKAY e-shop

Na ich webovej stránke OKAY SK nájdete aj užitočné rady a tipy ako si zladiť farby nábytku v domácnosti, ako vytvoriť dokonalú predsieň či vybrať správnu sedačku či predstavenia a hodnotenia rôznych výrobkov. Pokiaľ ešte nemáte nábytok vybraný, určite nahlianite do letáku Jysk alebo letáku Merkury Market pre inšpiráciu. Na webových stránkach si tiež môžete prezrieť sortiment spoločnosti OKAY, do ktorého patrí hlavne elektro (malé a veľké spotrebiče, mobily, GPS navigácie, mixéry, počítače, bielu techniku) ale aj nábytok, matrace, postele či pohovky. Webová stránka slúži aj ako Okay e-shop, z ktorého si môžete každý produkt objednať domov alebo vyzdvihnúť v jednej z 45 predajní. Určite neprehliadnite ani OKAY leták a majte prehľad o najvýhodnejších ponukách. Každý týždeň je OKAY leták aktualizovaný na tejto stránke.

Kvalitné služby pre zákazníkov

Okrem obľúbených produktov vám Okay elektro ponúka aj kvalitné služby. Využiť môžete nákup na splátky, poistenie schopnosti splácať, osobné vyzdvihnutie tovaru na predajni, predĺženú záruku až o 5 rokov alebo poistenie PLUS. Poistenie PLUS si môžete zakúpiť na jeden alebo dva roky a ochráni vás v prípade úrazu, pádu, poliatia vodou alebo odcudzenia v dôsledku krádeže. Poistenie PLUS vám uhradí škodu alebo dodá nový produkt. Spoločnosť v roku 2010 vyhrala anketu Predajca roka v kategórii elektro, čo dokazuje jeho kvalitné produkty a obľúbenosť u zákazníkov.

Nevybrali ste si v OKAY? Nevadí, prezrite si Planeo elektro leták, Alza leták, nebo Datart leták a a nakupujte elektroniku lacno.

Podobné obchody ako Okay s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Okay?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa