Sama leták informácie

Nepremeškajte aktuálne akciové ponuky a zľavy na nákup čerstvých potravín v rokmi overenej sieti predajní Sama. Prezrite si najnovší Sama leták a nakupujte kvalitnú stravu do vašej chladničky vždy za tie najlepšie ceny. Všetky aktuálne informácie o výhodných možnostiach na nákup nájdete pohodlne na jednom mieste v online verzii Sama letáku. Kvalitné potraviny od slovenských, ale aj zahraničných výrobcov za super ceny kúpite v sieti potravín Sama.

Nákupy v potravinách patria medzi neoddeliteľnú súčasť každodenného života každého z vás. Kvalitné potraviny su základ. Sú nielen chutné, ale konzumácia jedla vyrobeného z dobrých zložiek sa z dlhodobého hľadiska pozitívne podpisuje na vašom zdraví. Dobré potraviny nie sú lacnou záležitosťou, avšak vďaka Sama môžete dopriať sebe aj svojim najbližším to najlepšie, čo svet potravín ponúka. Slovenské potraviny Sama sú rokmi preverenou a etablovanou sieťou, ktorá poskytuje zákazníkom možnosť nákupov v predajni rodinného typu na území celého Slovenska.

Za dlhé roky na slovenskom trhu si Sama potraviny vybudovali nielen dobré meno medzi zákazníkmi, ale aj široké produktové portfólio potravín. V predajni môžete vybaviť menšie bežné nákupy, ale aj veľký celotýždňový nákup. Potraviny síce nemajú rozmer veľkého hypermarketu, avšak zoženiete v nich všetko potrebné. Či už potrebujete suroviny na tradičný nedeľný obed alebo na desiatu pre deti, Sama vás určite nesklame. Špecialitou tejto siete predajní je, že myslí najmä na zákazníkov, ktorí bývajú mimo veľkých miest. Predajne sa zväčša nachádzajú v menších mestách či dedinách, a tak aj ľudia, ktorí nemajú možnosť vybehnúť každý deň či týždeň do susedného mesta, môžu jesť dobré potraviny za skvelé ceny.

Chcete si preveriť, kde sa nachádza najbližšia predajňa Sama? Pozrite sa na internet a zistíte či máte niektorú z predajní priamo v mieste vášho bydliska, alebo vo vašej blizkosti. Tak isto si môžete v rámci jedného vyhľadávania zistiť, aké sú Sama otváracie hodiny. Líšia sa od miesta ku miestu. Otváracie hodiny sú tiež prispôsobené jednotlivým lokáciam, avšak predajca sa snaží vychádzať maximálne v ústrety svojim zákazníkom. Nech už nakupujete v ktorejkoľvek Sama predajni na Slovensku, nákupy určite stihnete pred prácou alebo po nej.

Vedeli ste o tom, že môžete nakupovať dobré potraviny a zároveň ušetriť? Sledujte pravidelne Sama leták a už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na nákup za výhodné ceny. Okrem toho si pre vás predajca pripravuje vždy nové a nové Sama zľavy, ktoré vám ušetria nemalé peniaze z vášho rodinného rozpočtu. Kvalita za rozumné ceny do vašej chladničky a špajze, to sú Sama potraviny.

Podobné obchody ako Sama s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Sama.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa