Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň KON - RAD

Archív letákov

KON-RAD leták informácie

Nepremeškajte aktuálne akciové ponuky a zľavy na nákup kvalitných potravín v bratislavskom supermarkete KON-RAD. Prelistujte si aktuálny KON-RAD leták z pohodlia vášho domova. Všetky najnovšie ponuky nájdete jednoducho na jednom mieste online. Doprajte sebe a svojej rodine tie najlepšie potraviny overenej kvality. Jedzte dobré jedlo a nakupujte ho za tie najlepšie ceny v predajni KON-RAD Bratislava.

Nákup potravín je neoddelitelnou súčasťou každodenného života. To čo jete, sa podpisuje aj na vašom zdraví. Ak chcete byť v dobrej kondícii, musíte jesť kvalitné potraviny. V supermarkete KON-RAD nakúpite to najlepšie z najlepšieho. Predajca si dáva záležať na výbere potravín od overených výrobcov a distribútorov. V supermarkete okrem potravín bežných značiek nájdete aj široké portfólio v sekcii zdravé potraviny. Nakupovať v potravinách KON-RAD Bratislava môže teda každý od vegána po mäsožrúta.

Kamenná predajňa KON-RAD supermarket sa nachádza na strategickom mieste. Nájdete ho pri Ceste na Senec. Preto tento obchod nie je určený výhradne pre Bratislavčanov, ale aj pre obyvateľov okolitých miest či dedín, ktorí sa môžu zastaviť nakúpiť napríklad cestou z práce. Dobré potraviny špičkovej kvality už dávno nie sú len výsadou horných 10tisíc. Predajca si dáva záležať na to, aby mohol uspokojiť potreby čo najväčšieho počtu zákazníkov. Každý mesiac prináša špeciálne zľavy, vďaka ktorým nakúpite vybrané potraviny so zníženou cenou až do výšky 40%.

KON-RAD otváracie hodiny sú naozaj dlhé. Brány predajne sú pre vás otvorené každý deň od 7:00 do 20:00. Nájsť si čas na nákup tak nie je vôbec žiadny problém. Na internete si okrem iného viete ľahko pozrieť KON-RAD cenník, takže už vopred viete odhadnúť finálnu cenu vášho plánovaného nákupu. Vedeli ste, že v supermarkete KON-RAD existuje aj možnosť nákupu za veľkoobchodné ceny? Ak ste majiteľom maloobchodnej predajne, tak po jednoduchej registrácii môžete nakupovať tovar v supermarkete za zvýhodnené ceny. Nemusíte tak hľadať desiatky distribútorov. Všetko čo vaša predajňa potrebuje, kúpite pod jednou strechou v KON-RAD. Vyskúšajte veľkoobchod KON-RAD a ušetrite čas aj peniaze.

Nechcete zmeškať už ani jednu skvelú príležitosť na nákup kvalitných potravín za špičkové ceny? Nezabúdajte si pravidelne poriadne pozrieť KON-RAD leták. Nájdete v ňom vždy aktuálne informácie o všetkých akciách a výhodných ponukách na nákup potravín, ktoré oceníte nielen vy, ale aj celá vaša rodina. Využite KON-RAD zľavy a doprajte si len to najlepšie. Naplňte chladničku, doplňte zásoby vo vašej špajzi. Jedzte zdravo, kvalitne a zároveň ušetrite. Nakupujte potraviny s výhodami v overenom supermarkete KON-RAD.

Podobné obchody ako KON - RAD s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod KON - RAD.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa