Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Libex

Archív letákov

Libex leták informácie

Prezrite si aktuálny Libex leták a nakupujte za tie najvýhodnejšie ceny. Vyberte si jednu z vašich najbližších Libex prevádzok a môžete sa pustiť do nakupovania. Libex otváracie hodiny všetkých predajní nájdete priamo na stránke spoločnosti Libex.sk.

Všetky aktuálne letáky si môžete odteraz prezerať na jednom mieste. Môžete si ich prelistovať online priamo na našom portáli alebo si ich stiahnuť do PDF formátu. Nakupujte výhodne!

Spoločnosť Libex bola založená v roku 1994. Je zameraná na veľoobchodnú činnosť a to na nákup a predaj poravinárskych tovarov. V rámci severného a stredného slovenska patrí medzi najväčších veľkoobchodných predajcov. Zo skladových priestorov, ktoré sa nachádzajú v mestách Bytča, Námestovo, Žilina, Čadca, Banská Bystrica, Nováky, Lednické Rovne realizuje distribúciu tovarov a veľkoobchodný predaj.

Libex ponúka široký sortiment tovaru ako je Libex alkohol, cukrovinky, mliečne výrobky, sterilizovanú zeleninu, nápoje, kávy, čaje, polievky, sirupy, pracie prostriedky, mydlá, šampóny a mnoho iného tovaru.

V predajniach Libex Žilina, Libex Bytča a Libex Čadca nakúpite všetko od mäsových a mliečnych výrobkov, pečivo, nápoje, alkohol až po cukrovinky. Libex otváracie hodiny sú rôzne. Libex otváracie hodiny a libex kontakt nájdete na stránke libex.sk.

Nechcete, aby vám čokoľvek o akciových ponukách a zľavách v potravinách Libex uniklo? Sledujte aktuálny Libex leták a nakupujte zo širokého sortimentu potravín, alhoholu, drogistického tovaru a tovaru pre domácnosť za tie najlepšie ceny. Nezabudnite, že je tu pre vás aj Libex zľava, vďaka ktorej bude váš nákup ešte výhodnejší. Každý týždeň si môžete užívať nové zľavy a akcie na vybrané produkty. Maloobchodných zákazníkov bude zaujímať skôr sortiment v letákoch Tesco, letákových ponukách Billa alebo v letákových akciách Kaufland.

Podobné obchody ako Libex s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Libex.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa