Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

A3 SPORT leták informácie

Nezmeškajte najnovšie a najhorúcejšie ponuky zo sveta športového oblečenia a obuvi. Prezrite si A3 SPORT leták. Akciové ponuky na tenisky, fitness módu či doplnky odteraz nájdete online na jednom mieste. Prelistovať si, čo nové svet športového oblečenie A3 SPORT prináša, si môžete z pohodlia vašej obývačky. Stačí sledovať A3 SPORT leták a športovú módu budete kupovať už len za tie najlepšie ceny.

História sieti predajní A3 SPORT sa začala písať v susednej Českej republike už v roku 1993. Dnes sa A3 SPORT zaraďuje medzi najväčších predajcov značiek Adidas, Nike, Puma a Reebok v Českej a Slovenskej republike. Široký sortiment tovaru a výhodné ceny sú kľúčom k úspechu obchodov A3 SPORT. Svojim zákazníkom prináša funkčné, trendové a kvalitné športové oblečenie, obuv a doplnky, vďaka ktorým je šport ešte príjemnejší. A3 SPORT distribuuje okrem tradičných značiek ako Adidas či Nike aj stále populárnejšie športové značky Under Armour, Spyder a v jeho portfóliu nájdete aj módnu obuv, oblečenie či doplnky Converse a Vans. A3 SPORT je jednoducho obchod, kde si nájde to svoje každá veková kategória.

Vďaka dlhoročnému úspešnému pôsobeniu na trhu dnes predajne A3 SPORT nájdete v každom väčšom nákupnom centre. Aktuálne A3 SPORT na Slovensku nájdete na 15-tich miestach v 13-tich mestách. Až 3 predajne sa nachádzajú v Bratislave. Na svoje si prídu aj zákazníci z Nitry. V obchodnom centre Galéria Mlyny v predajni A3 SPORT Nitra sa do športového oblečie a obuje každý. Ukrátení nezostanú ani obyvatelia Žiliny, pre ktorých je tu A3 SPORT Žilina v centre Atrium Dubeň. SPORT A3 sa nachádza tiež vo Zvolene, Trnave, Trenčíne, Martine, Prievidzi, Košiciach, Prešove, Banskej Bystrici a ďalších. Presné adresy a otváracie hodiny nájdete na A3SPORT.sk.

Ak sa vám nechce tlačiť v preplnených nákupných centrách, môžete nakupovať cez e-shop A3SPORT.sk. Online obchod prináša výber kvalitného značkového športového oblečenia za tie najlepšie ceny. Aby boli nákupy ešte výhodnejšie, nezabudnite využiť A3 SPORT zľavy alebo A3 SPORT zľavový kupón. Kto povedal, že kvalitné a značkové športové oblečenie vám musí vybieliť peňaženku? A3 SPORT svojim zákazníkom ponúka to najlepšie za čo najmenej peňazí. Sledujte A3 SPORT leták. Športujte v pohodlnom oblečení z tých najlepších materiálov, obúvajte si tie správne tenisky a majte nohy ako v bavlnke. Všetko čo potrebujete, nájdete v A3 SPORT.

Podobné obchody ako A3 SPORT s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod A3 SPORT.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa