Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň IDEA Nábytok

Tempo Kondela leták informácie

Všetky platné IDEA nábytok letáky nájdete odteraz na jednom mieste! IDEA nábytok nevydáva letáky pravidelne, ani ich nerozosiela do schránok. Letáky majú rôznu platnosť . Obvykle na dva týžde.

Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete všetky IDEA nábytok letáky online a už teraz môžete vyberať z aktuálnej akčnej ponuky nábytkov a doplnkov do domácnosti.

od roku 1993 existuje spoločnosť IDEA nábytok. Na Slovenskom trhu ponúka široký výber kvalitného škandinávskeho nábytku, bytových doplnkov a masívneho nábytku za dostupné ceny. V sortimente môžete aktuálne nájsť viac než 2 200 typov nábytku.

Na Slovensku existujú zatiaľ len 2 kamenné predajne, kde si tovar môžete prezrieť a rovno zakúpiť. Preto využite radšej možnosť prezrieť si aktuálnu ponuku nábytku a celého srotimentu online v e-shope IDEA nábytok. IDEA nábytok predajne nájdete aktuálne v Bratislave a Nitre.

Ak máte radi kvalitný nábytok v rozumnej a dostupnej cene, IDEA nábytok je to pravé pre váš výber. Sortiment zahŕňa postele, komody, matrace, jedálenske stoly a stoličky, sedacie vaky, komody, pohovky, stoly a stoličky do kancelárie a tiež rôzne uložné priestory a komody napríklad do chodby. S nábytkom IDEA nábytok si zariadite celý dom, byt či kanceláriu.

Pri v e-shope máte záruku, že je všetok tovar skladom. Navyše pri nákupe nad 40 € v e-shope získate dopravu zdarma. Časté sú však akcie dopravy zadarmo, bez obmedzenia nákupu. Všetkým zákazníkom je k dispozícii aj zákaznícka linka. Na tejto zákazníckej linke si tovar môžete aj objednať či čokoľvek skonzultovať. Prezrite si aj ASKO Nábytok leták, Tempo Kondela leták a SCONTO Nábytok leták. Aj tu nakupite nábytok levně.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo