Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Tempo Kondela leták informácie

Všetky platné IDEA nábytok letáky nájdete odteraz na jednom mieste! IDEA nábytok nevydáva letáky pravidelne, ani ich nerozosiela do schránok. Letáky majú rôznu platnosť . Obvykle na dva týžde.

Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete všetky IDEA nábytok letáky online a už teraz môžete vyberať z aktuálnej akčnej ponuky nábytkov a doplnkov do domácnosti.

od roku 1993 existuje spoločnosť IDEA nábytok. Na Slovenskom trhu ponúka široký výber kvalitného škandinávskeho nábytku, bytových doplnkov a masívneho nábytku za dostupné ceny. V sortimente môžete aktuálne nájsť viac než 2 200 typov nábytku.

Na Slovensku existujú zatiaľ len 2 kamenné predajne, kde si tovar môžete prezrieť a rovno zakúpiť. Preto využite radšej možnosť prezrieť si aktuálnu ponuku nábytku a celého srotimentu online v e-shope IDEA nábytok. IDEA nábytok predajne nájdete aktuálne v Bratislave a Nitre.

Ak máte radi kvalitný nábytok v rozumnej a dostupnej cene, IDEA nábytok je to pravé pre váš výber. Sortiment zahŕňa postele, komody, matrace, jedálenske stoly a stoličky, sedacie vaky, komody, pohovky, stoly a stoličky do kancelárie a tiež rôzne uložné priestory a komody napríklad do chodby. S nábytkom IDEA nábytok si zariadite celý dom, byt či kanceláriu.

Pri v e-shope máte záruku, že je všetok tovar skladom. Navyše pri nákupe nad 40 € v e-shope získate dopravu zdarma. Časté sú však akcie dopravy zadarmo, bez obmedzenia nákupu. Všetkým zákazníkom je k dispozícii aj zákaznícka linka. Na tejto zákazníckej linke si tovar môžete aj objednať či čokoľvek skonzultovať. Prezrite si aj ASKO Nábytok leták, Tempo Kondela leták a SCONTO Nábytok leták. Aj tu nakupite nábytok levně.

Podobné obchody ako IDEA Nábytok s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode IDEA Nábytok?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa