Pracujete v kancelárii? Vieme, bez čoho sa neozaobídete!

Tipy a triky 28. 7. 2017

Od 9 do 17 každý všedný deň. Ak v kancelárii trávite taký čas, mali by ste sa v nej cítiť čo najlepšie! Vybavte si ju od podlahy po strop tak, aby sa vám v nej dobre pracovalo. Vieme, bez čoho sa neozaobídete.

V kancelárii trávite každý deň množstvo času - vybavte si ju tak, aby ste sa v nej cítili dobre a mohli v pokoji pracovať. Máte v nej dosť úložného priestoru a pomôcok, ktoré vám uľahčujú život?

Tabuľa

Množstvo práce, množstvo schôdzok a množstvo plánov na niekoľko dní dopredu. Ako sa v tom všetkom orientovať? Obklopte sa praktickými mazateľnými tabuľami a už nikdy na nič nezabudnete!

Pracujete v kanceláři? Víme, bez čeho se neobejdete! 7

Vinylová čierna tabuľa (5,47 €, eBay), Kalendár (3,62 €, eBay), Samolepiaca čierna tabuľa (0,71 €, eBay)

Kancelárska stolička

Pohodlie nadovšetko. Ak pracujete na počítači 8 hodín denne, musí sa vám pohodlne sedieť, aby ste sa mohli naplno sústrediť na prácu. Nezabudnite sa občas z kancelárskej stoličky zvihnúť a poriadne sa pretiahnuť, aby vás zo sedavého zamestnania nebolel chrbát.

Pracujete v kanceláři? Víme, bez čeho se neobejdete!

Kancelárka stolička (teraz za 79,90 €, SCONTO nábytok), Kancelárske kreslo (teraz za 137,40 €,SCONTO nábytok), Kancelárske kreslo (teraz za 69 €, ASKO nábytok), Kancelárske kreslo (99 €, Tempo nábytok)

Kancelárske potreby

Pero, ktoré neprestane písať uprostred slova, poznámkové bloky, usporiadače, najrôznejšie samolepky, tabule a motivačné cedule! Správne kancelárske potreby vám uľahčia prácu, ako sa len dá.

Pracujete v kanceláři? Víme, bez čeho se neobejdete!

Diár Sloboda (11,10 €, Bux.sk), Bielitko (0,75 €, Ebay), Archivačný box (18,23 €, Ebay), Organizér (3,37 €, Ebay)

Kancelársky stôl

Presedíte u neho množstvo času – a predstavte si tú kopu papierov, ktorými sa na ňom budete prehrabávať. A niekam musíte položiť aj pohár s kávou. Kancelársky stôl voľte priestorný s množstvom užitočných zásuviek.

Pracujete v kanceláři? Víme, bez čeho se neobejdete! 3

PC stôl FRANZ teraz za 119 €, SCONTO nábytok), Písací stôl GP MONOBLOK (teraz za 89,30 €, SCONTO nábytok)

Príslušenstvo k PC

Svoj počítač si môžete dovybaviť, ako chcete – pokojne trochu bláznivo. Zaobstarajte si pohodlnú myš a slúchadlá, ktoré odhlučnia hádky kolegov. Bude sa vám pracovať oveľa lepšie. Kúpiť ich môžete s výhodami. Stačí využiť Alza zľavový kupón a všetko potrebné zaobstaráte za tie najlepšie ceny.

Pracujete v kanceláři? Víme, bez čeho se neobejdete! 8

Myš pre hráčov (7,84 €, AliExpress), Sluchadlá s myšacími ušami (86 €, eBay), Myš (2,72 €, AliExpress)

Kancelárske skrine

Všetko sa na stôl nevojde. Skôr či neskôr sa vám kancelária začne plniť šanónmi, poradníkami, knihami a ďalšími vecami, bez ktorých sa z dlouhodobého hľadiska neozaobídete. Zvoľte užitočné kancelárske skrine a regály, do ktorých sa vám všetko vojde.

Pracujete v kanceláři? Víme, bez čeho se neobejdete!

Regál Axel (teraz za 135 €, ASKO nábytok), Regál SYNERGY plus (74,90 €, SCONTO nábytok), Regál Calais (teraz za 170 €, ASKO nábytok), Regál QUADRO 3 (149 €, SCONTO nábytok)

Kancelársky kontajner

Úložného priestoru nie je v kancelárii nikdy dosť, spoliehajte na priestorovo úsporné kancelárske kontajnery. Ak potrebujete ich obsah často premiestňovať, iste oceníte aj praktické kolieska.

Pracujete v kanceláři? Víme, bez čeho se neobejdete! 5

Kontajner SOFT PLUS (teraz za 80 €, SCONTO nábytok), Kontajner EASY (teraz za 46,74 €, SCONTO nábytok), Kancelársky kontajner (teraz za 32 €, Tempo nábytok)

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok