Tajný návod na Black Friday 24. 11. 2017 – Nakúpte ešte lacnejšie

Black Friday 13. 11. 2017

Šetríte svoju peňaženku na Black Friday? Už vám praská prasiatko plné nazbieraných eur? Pokojne ho rozbite. S nami totiž na Black Friday šetriť nemusíte! Že nemáte poňatie, o čom píšeme? Tak pekne od začiatku.

Čierny piatok klope na dvere. Predvianočné šialenstvo už klasicky odštartuje Black Friday v piatok 24. novembra. Vyriešte raz Vianoce bez stresu na internete a vyhnite sa tlačeniciam a protivným predavačkám.

Čo je Black Friday

Black Friday je sviatok všetkých shopaholikov. Tento deň ,,B“ do slovenčiny preložený ako ,,čierny piatok“, vznikol, ako inak než v Amerike. V USA a v Kanade sa takto nazýva udalosť veľkých zliav a výpredajov. Nemá pevne stanovený dátum, ale slávi sa na konci novembra, vždy deň po dni vďakyvzdania a je považovaný za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky.

Kompletný zoznam zliav tohtoročného ročníku

Prešvihli ste Black friday 2017? Nezúfajte! Black Friday prichádza tento rok a my pre vás máme kompletný zoznam všetkých obchodov, ktoré ponúkajú zľavy! Pozrite na Black Friday 2018.

Zobraziť zľavy Black Friday 2018 »

Kedy je Black Friday

Black Friday 2017 vychádza na 24. novembra. V niektorých štátoch je Black Friday dokonca štátnym sviatkom, kedy nákupné centrá praskajú vo švíkoch a ľudia sa doslova bijú o zlacnené kúsky. Čo ale nie je náš prípad.

Tak. Teraz už niečo o Black Friday viete a my pre vás máme skvelú správu. Máme pre vás tajný návod na to, ako v tento ,,posvätný“ deň ešte viac ušetriť nie len čas a nervy, ale hlavne peniaze.

Tajný návod na výhodné nákupy

  1. Nakupujte cez AliExpress - AliExpress Black Friday 2017 je jasnou voľbou. A prečo? Pretože je sám o sebe tak lacný, že nakúpite doslova za pár drobných. Musíte ale brať do úvahy dlhšiu čakaciu dobu, preto objednávajte dostatočne dopredu.
  2. Nakupujte s Tipli.sk - z pohodlia domova, pomocou počítača, tabletu alebo mobilného telefónu a vyhnite sa davom, prípadnému naťahovaniu sa s ostatnými zákazníkmi, a dlhému čakaniu v obchodných domoch. Navyše z každej objednávky online získate vďaka Tipli peniaze späť na svoj účet.

Radi nakupujete lacno?

Najvýhodnejšiu cenu získate, keď skombinujete zľavy a cashback.


Aká je výhoda Tipli? Cez nás sa dostanete do dimenzie maximálnej spokojnosti z nákupu. Kde inde získate až 25 % z ceny nákupu späť? Na Tipli sa dostanete do sveta všetkých možných/nemožných svetových značiek a navyše budete mať z nákupu radosť, pretože získate ešte viac, než si myslíte. Takže prestaňte šetriť, žite, užívajte a 24. novembra dovidenia!

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.