Tajný návod na Black Friday 24. 11. 2017 – Nakúpte ešte lacnejšie

Black Friday 13. 11. 2017

Šetríte svoju peňaženku na Black Friday? Už vám praská prasiatko plné nazbieraných eur? Pokojne ho rozbite. S nami totiž na Black Friday šetriť nemusíte! Že nemáte poňatie, o čom píšeme? Tak pekne od začiatku.

Čierny piatok klope na dvere. Predvianočné šialenstvo už klasicky odštartuje Black Friday v piatok 24. novembra. Vyriešte raz Vianoce bez stresu na internete a vyhnite sa tlačeniciam a protivným predavačkám.

Čo je Black Friday

Black Friday je sviatok všetkých shopaholikov. Tento deň ,,B“ do slovenčiny preložený ako ,,čierny piatok“, vznikol, ako inak než v Amerike. V USA a v Kanade sa takto nazýva udalosť veľkých zliav a výpredajov. Nemá pevne stanovený dátum, ale slávi sa na konci novembra, vždy deň po dni vďakyvzdania a je považovaný za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky.

Kedy je Black Friday

Black Friday 2017 vychádza na 24. novembra. V niektorých štátoch je Black Friday dokonca štátnym sviatkom, kedy nákupné centrá praskajú vo švíkoch a ľudia sa doslova bijú o zlacnené kúsky. Čo ale nie je náš prípad.

Tak. Teraz už niečo o Black Friday viete a my pre vás máme skvelú správu. Máme pre vás tajný návod na to, ako v tento ,,posvätný“ deň ešte viac ušetriť nie len čas a nervy, ale hlavne peniaze.

Tajný návod na výhodné nákupy

  1. Nakupujte cez AliExpress - AliExpress Black Friday 2017 je jasnou voľbou. A prečo? Pretože je sám o sebe tak lacný, že nakúpite doslova za pár drobných. Musíte ale brať do úvahy dlhšiu čakaciu dobu, preto objednávajte dostatočne dopredu.
  2. Nakupujte s Tipli.sk - z pohodlia domova, pomocou počítača, tabletu alebo mobilného telefónu a vyhnite sa davom, prípadnému naťahovaniu sa s ostatnými zákazníkmi, a dlhému čakaniu v obchodných domoch. Navyše z každej objednávky online získate vďaka Tipli peniaze späť na svoj účet.

Radi nakupujete lacno?

Najvýhodnejšiu cenu získate, keď skombinujete zľavy a cashback.


Aká je výhoda Tipli? Cez nás sa dostanete do dimenzie maximálnej spokojnosti z nákupu. Kde inde získate až 25 % z ceny nákupu späť? Na Tipli sa dostanete do sveta všetkých možných/nemožných svetových značiek a navyše budete mať z nákupu radosť, pretože získate ešte viac, než si myslíte. Takže prestaňte šetriť, žite, užívajte a 24. novembra dovidenia!

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Black Friday 2018: Zľavy až 80 % a…

Najväčšia nákupná horúčka roka je opäť tu! Black Friday 2018 aj tento rok prináša obrovské zľavy...
13.11.2018 Zobraziť článok

Dni dopravy zdarma 2018: Viac než 450…

Najväčšia predvianočná akcia nákupného portálu a porovnávača cien Heureka.sk je tu! Získajte...
13.11.2018 Zobraziť článok

Na čo sa zamerať pri kúpe monitora dychu

Keď očakávate príchod novorodenca alebo ste sa ho už dočkali, určite máte pocit, že je pre jeho...
9.11.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo