Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Blanco

Blanco katalóg informácie

Obchod Blanco leták síce nevydáva, ale z pohodlia vášho domova si môžete prelistovať online katalóg, ktorý spoločnosť aktualizuje každý rok. Katalóg si pre vás pripravujú online na webe a nájdete ho aj v PDF formáte.

Spoločnosť vám ponúka na výber z obrovského množstva kvalitných kuchyňských drezov a drvičov odpadu. Okrem klasických letákov, v ktorých nájdete produkty ako sú Blanco drezy a Blanco batérie, obchod na vyžiadanie poskytuje aj špeciálne katalógy kde nájdete ponuku pre gastronomické zariadenia a zariadenia pre oblasť zdravotníctva a lekárstva.

Spoločnosť Blanco je pôvodom nemecká, ale na slovenskom trhu vznikla už v roku 2001. Blanco sa zaoberá výhradne predajom výrobkov z oblasti kuchyne a kuchynskej techniky. Sídlo firmy sa nachádza v nemeckom Oberderdingenu a bola založená v roku 1925 ako malá rodinná firma, ktorá sa už od jej vzniku špecializovala na kvalitné spracovanie nerezových materiálov, výrobu zariadení pre gastronómiu a výrobu drezov a batérií. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 1200 zamestnancov a patrí k jednej z najvychýrenejším v oblasti svojej špecializácie. Má dcérske firmy nielen v Európe, ale aj v zámorí.

Výroba je sústredená priamo v Českej republike, v Kanade a na 3 rôznych výrobných miestach v Nemecku. Najväčší podiel výroby je v súčasnosti koncentrovaný na výrobu drezov pre domácnosť a gastronomické zariadenia. Najmenší podiel výroby venujú zariadeniam v oblasti medicíny a zdravotníctva.

Pokiaľ patríte k ľudom, ktorí poctivo triedia odpad, ste na správnom mieste. Blanco si pre vás pripravil bohatú ponuku systémov triedeného odpadu najvyššej kvality. Systémy sú praktickejšie, stabilnejšie ako kedykoľvek predtým a navyše ich namontujete veľmi ľahko. Vyberať si môžete zo systémov Blancoflexon, Blancomovex, Blanco-solon a mnoho ďalších. Presné cenníky nájdete na ich stránke a preto sa môžete rozhodnúť pohodlne z domova, ktorý systém je pre vás ten pravý. Pokiaľ vám viacej vyhovujú drviče odpadu, vyberiete si taktiež a to hneď z niekoľkých typov.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1812 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo