Nakupujte za výhodné ceny. Obchodník si pre vás pripravuje pravidelne, raz za mesiac, špeciálnu akčnú ponuku, tak prečo nenakupovať ešte lacnejšie? Sconto leták si odteraz môžete prelistovať online a nakupovať priamo cez eshop. To znamená, že všetko môžete urobiť z pohodlia vášho domova!

Chcete nakupovať ešte výhodnejšie? Staňte sa členom Sconto clubu a čerpajte všetky výhody verných zákazníkov.

Spoločnosť Sconto nábytok patriaca pod nemecký koncern Hoffner, so sídlom v Berlíne, otvorila svoju prvú predajňu na slovenskom trhu v roku 2010 a táto predajňa sídli v Trnave. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie zatiaľ o ďalšie 2 pobočky a to v Bratislave a Nitre. Veríme, že čoskoro sa rozrastie aj na územie stredného a východného Slovenska.

Nakupovať môžete vo všetkých 3 kamenných predajniach kde vám s výberom veľmi rád pomôže profesionálne vyškolený a ochotný personál. Nakupovať ale môžete aj z pohodlia vášho domova cez eshop obchodníka. V Sconte si môžete vyberať zo širokej ponuky sedacích súprav, kuchýň, postelí, záhradných súprav, kompletného zariadenia do detskej izby a mnoho ďalšieho. Nájdete tu doplnky do celej vašej domácnosti, od vešiakov na kľúče, cez stojany na dáždniky, až po paravány.

Hľadáte inšpiráciu? Ste na správnom mieste. Na stránke obchodu môžete nájsť sekciu s tematickými inšpiráciami vhodnými aj pre náročnejších zákazníkov.

Staňte sa členom vernostného programu Sconto Club a nakupujte so zľavou. Z členstva vo vernostnom programe vám nevyplývajú žiadne povinnosti, práve naopak, môžete čerpať z množstva výhod a môžete ho získať úplne zadarmo v akejkoľvek z predajní. Členstvo si dokonca jednoducho zariadite aj cez eshop, stačí vyplniť krátkyregistračný formulár. Aké výhodné ceny na vás ako člena čakajú? Pri každom produkte je uvedená špeciálna cena pre členov clubu. Sconto Club ceny sú uvedené aj na informačných lístkoch pri vybraných výrobkoch a to vo všetkých obchodných domoch Sconto nábytok. Okrem toho ste vždy emailom informovaný o práve prebiehajúcich akciách. Prezrite si napríklad aj IDEA Nábytok leták, ASKO Nábytok leták a Tempo Kondela leták, kde taky nakupíte nábytok levně.

Podobné obchody ako SCONTO nábytok s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 1,25 % späť z ceny nákupu v obchode SCONTO nábytok?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa