Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

OBI leták informácie

Všetky aktuálne informácie o OBI letákoch nájdete odteraz na jednom mieste! Už sa nemusíte prehrabávať papierovými letákmi, ktoré sú niekedy až príliš nepraktické, stačí pokiaľ navštívite našu stránku.

Spoločnosť OBI vydáva leták vždy na rôzne časové obdobie. Letáky bývajú zvyčajne tématicky zamerané, podľa aktuálnych akcií na daný sortiment alebo podľa sezóny.

OBI - história a vývoj obchodu

Spoločnosť OBI vznikla v roku 1970 v Hamburgu, kedy bol otvorený prvý veľký obchod. Obchod sa špecializuje na domáce práce a na stavebniny. Zakladateľom bol Dr. Emil Lux a Manfred Mann, ktorý sa inšpirovali typom obchodov v USA.

Na Slovensku OBI začalo pôsobiť začiatkom roka 2016, kedy otvorilo svojich prvých 12 predajní. Rok predtým totiž spoločnosť odkúpila sieť predajní Baumax. Do roku 2016 na Slovensku OBI vôbec nepôsobilo. V súčasnosti ich je na Slovensku 13. Nachádzajú sa hlavne vo väčších mestách. Medzi najnavštevovanejšie patrí napríklad OBI Nitra, OBI Trnava, OBI Bratislava, OBI Žilina či OBI Košice. OBI otváracie hodiny sú každý deň od 8:00 až do 20:00. Pred návštevou predajne si nezabudnite prelistovať aktuálny OBI leták.

OBI - široký sortiment za dostupné ceny

Sortiment obchodu OBI je veľmi pestrý a na svoje si prídu nielen kutilovia. Zahŕňa rôzne stavebné materiály, dvere, okná, obklady, nátierové a ochranné hmoty, nábytok, záhradnícke potreby, koberce, sanitu a mnoho ďalších vecí pre vašu domácnosť. Veľká časť predajní OBI je venovaná záhrade a kvetom. Tento obchod tiež pravidelne vydáva aktuálny OBI leták, ktorý si nájdete v schránke či prelistujete na webe rovnako ako Jysk leták či Tesco leták.

OBI - kvalitný zákaznický servis a služby

Pre verných zákazníkov poskytuje OBI aj vernostný program v podobe OBI Bonus Karty. Výhody tohto vernostného programu závisia od zákazníkovej útraty. Čím viac ročne utratíte, tým vyššiu zľavu dostanete. Počas celého roka teda zbierate obraty a po roku dosiahnete určitú úroveň, od ktorej závisí vaša OBI zľava. Vernostný program okrem tohto zahŕňa aj špeciálne ponuky pre svojich členov či exkluzívnu narodeninovú zľavu.

OBI ponúka aj službu požičania náradia. Ak nemáte to svoje, nemusíte si kupovať drahé a nové, môžete si ho jednoducho požičať. Stačí si vybrať náradie, ktoré potrebujete, vyplniť registračnú žiadosť a tovar si vyzdvihnúť na predajni. Vybrať si môžete dátum aj dobu požičania. Požičať si môžete stavebné stroje a náradie, elektrické stroje, záhradnú techniku, rôzne čistiace stroje či rebríky a prepravné príslušenstvo.

Okrem nákupu tovaru, či požičania náradia spoločnosť OBI poskytuje aj rôzne služby. Všetok zakúpený tovar si môžete nechať doručiť až k vám domov, môžete si tu nechať namiešať farbu, narezať drevo a v prípade nákupu nad 100€ môžete využiť možnosť splácania bez navýšenia! Nákup v OBI sa naozaj vyplatí.

Podobné obchody ako OBI s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode OBI?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa