Diego leták informácie

Nezmeškajte už ani jednu príležitosť výhodne nakúpiť podlahy, koberce, záclony či tapety, ktoré vynovia váš domov. Sieť predajní Diego sa dlhé roky špecializuje na podlahové krytiny a obslúžila už tisícky spokojných zákazníkov. Sledujte pravidelne Diego leták a už nikdy vám neunikne ani jedna šanca na nákup za super ceny u overeného predajcu Diego. Vynovte svoje bývanie o novú laminátovú či PVC podlahu. Rozžiarte interiér vašej obyvačky novým kobercom z obchodu Diego.

Chystáte sa vylepšiť svoje bývanie? Vymeňte starú podlahu za novú v sieti predajní Diego. Diego je overený predajca, ktorý svojim zákazníkom prináša dlhé roky kvalitné podlahy a koberce. Na Slovenku prevádzkuje momentálne až 21 predajní. Okrem Slovenského trhu je spoločnosť etablovaná aj v Českej republike, Rumunsku a Maďarsku. Do portfólia produktov Diego nepatria len koberce a podlahy. Vylepšiť interiér vášho domova pomôžu aj tapety či záclony, ktoré tiež kúpite za super ceny v obchode Diego.

Na prehľadných internetových stránkach si môžete pozrieť portfólio predávaných produktov. Navyše tam nájdete neoceniteľné rady, vďaka ktorým zistíte, ktoré Diego podlahy sú vhodné pre vaš účely. Obchodník vám poradí, aký typ podlahy zvoliť do často užívaných miestností, kancelárií či verejných priestorov. Vďaka tomu vám podlaha vydrži čo najdlhšie. Ak nemáte v pláne meniť podlahu, ale radi by ste priestory oživili, stavte na Diego koberce. Vyberať si môžete z množstva dekoratívnych, metrážnych či záťažových kobercov. V Diego jednoducho zoženiete presne taký koberec, ktorý potrebujete.

Sieť obchodov Diego je rovnomerne rozptýlená po území celej republiky. Okrem sortimentu tovaru na stránkach Diego.sk nájdete aj kompletný zoznam predajní. Obchody nájdete v Bratislave, Trnave, Trenčine, Košiciach. Ďalšou predajňou v krajskom meste je Diego Nitra. V prehľadnom zozname si vyberte k vám najbližšiu predajňu a viete si skontrolovať otváracie hodiny. Vďaka tomu sa do predajne nevyberiete nikdy zbytočne. Pozrite si katalógy, vyberte si svoje produkty a vylepšite svoje bývanie.

Chceli by ste vymeniť podlahu či kobere, otapetovať steny alebo vylepšiť okná krásnymi závesmi? Sledujte pravidelne Diego leták a nakupujte vždy za tie najvýhodnejšie ceny. Pekné koberce Diego či nová podlaha nemusí stáť celú výplatu. Vždy sú pre vás pripravené aktualizované Diego zľavy, vďaka ktorým ušetríte. Vyšperkujte svoj domov spolu s overeným predajcom Diego. Ponuku nielen podlahových krytín nájdete aj v OBI letáku, Hornbach letáku alebo Merkury Market letáku.

Podobné obchody ako Diego s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Diego.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa