Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Leták Dom farieb informácie

Pozrite si leták predajnej siete Dom farieb a vyberte si zo širokého sortimentu farieb, lakov či maliarenského príslušenstva. Prelistovať si, čo je nové v Dome farieb si môžete z pohodlia domova. Leták najväčšej siete predajní farieb a lakov dostupný online. Nezmeškajte už žiadnu zľavu na farby a nakupujte výhodne u najväčšieho špecializovaného predajcu farieb a príslušenstva na maľovanie a natieranie na Slovenku.

Predajne Dom farieb sú najväčšou špecializovanou sieťou zameranou na predaj farieb, lakov či príslušenstva potrebného na maľovanie. V súčasnosti Dom farieb prevádzkuje až 20 predajní po celom Slovensku. V každom z obchodov siete Dom farieb nájdete tónovací automat, vďaka ktorémi vám namiešajú váš vytúžený odtieň farby. Vyberať si môžete až z vyše 20 000 odtieňov. Chcete vymaľovať steny v byte, zmeniť fasádu na dome či nalakovať zničený plot? S Domom farieb to nie je žiadny problém. Stačí navštíviť predajňu, vybrať si tie správne produkty či farby a môžete sa veselo pustiť do práce. Ak by ste potrebovali odbornú radu, v predajni vám ochotne pomôžu školení pracovníci.

Chcete si vybrať farby či iné produkty a nechce sa vám stráviť v obchode príliš veľa času? Pozrite si Dom farieb katalóg a vyberte si svoje produkty pohodlne online z domova. Do predajne tak prídete nachystaní s vybranými farbami, ktoré vám už len namiešajú a vy tak ušetríte kopec času. Okrem sortimentu, ktorý sieť predajní Dom farieb svojim zákazníkom ponúka, nájdete na webových stránkach Dom farieb.sk zoznam všetkých 20-tich predajní spolu s otváracími hodinami. Obchody sú rozptýlené rovnomerne po celom Slovensku, takže sa vám nestane, že by ste vo svojej blízkosti niektorý z Domov farieb nemali. Navštívte Dom farieb Bratislava, Dom farieb Trenčín, Dom farieb Prešov, Dom farieb Košice alebo niektorý ďalší obchod zo siete a vyberte si svoje farby.

Sledujte pravidelne leták Dom Farieb a už nikdy nezmeškáte žiadnu výhodnú či akciovú ponuku na nákup farieb, lakov či príslušenstva potrebného na maľovanie. Buďte vždy informovaní o tom, aké špeciálne zľavy Dom farieb pre vás nachystal. Nakupujte kvalitné farby vždy za tie najlepšie ceny. Skrášlite si byt, dom či záhradu s produktami od najväčšieho slovenského špecialistu na farby.

Podobné obchody ako Dom farieb s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Dom farieb.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa