Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Mary Kay

Archív letákov

Aktuálny Mary Kay leták informácie

Nakupujte kvalitnú dekoratívnu a pleťovú kozmetiku Mary Kay za super ceny. Sledujte pravidelne Mary Kay leták a už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na nákup za tie najvýhodnejšie ceny. Vyberte si v katalógu make-up Mary Kay, očné tiene, denné a nočné krémy, odličovacie gély, pleťové vody a mnohé iné produkty, ktoré nesmú chýbať na kúpeľňovej poličke žiadnej ženy. Buďte krásna s kozmetikou Mary Kay.

Svetoznáma kozmetická spoločnosť Mary Kay je pomenovaná podľa svojej zakladateľky Mary Kay Ash. Vznikla v roku 1963 a za svoje vyše 50-ročné pôsobenie sa premenila na jednu z najväčších kozmetických korporácii na svete. Sídli v texaskom meste Dallas. Ak by ste si mysleli, že stará značka nemôže priniesť nič nové, mýlite sa. Mary Kay kozmetika sa neustále vyvíja. Spoločnosť si dáava záležať na výskume, aby prinášala svojim zákazníčkam stále nové a lepšie produkty. Vývojové centrá a výroba sa nachádzajú v Dallase a v najmodernejšich laboratórich v Číne.

Kvalitná kozmetika Mary Kay prináša svojim zákazníčkam široké portfólio produktov. Je jedno či ste tínedžerka, alebo dáma v najlepšom veku. Mary Kay je kozmetika, ktorá prináša produkty pre každý typ pleti. V portfóliu produktov nájdete beauty produkty od výmyslu sveta. Krémy, toniká, pleťové vody, séra, ale aj dekoratívna kozmetika vysokej kvality za super ceny, to je Mary Kay. Na ten najkrajší Mary Kay make-up vám postačí pár produktov. Behom chvíľky sa zmeníte napoznanie. Ak si neviete s make-upom či starostlivosťou o pleť rady, ochotne vám pomôžu Mary Kay kozmetické poradkyne.

Už vás nebaví testovať na sebe produkty rôznych značiek? Bojíte sa, že svojej pleti ublížite? S Mary Kay vám to rozhodne nehrozí. Svedčí o tom vyše polstoročnica na trhu. Všetky produkty sú testované a ich produkcia podlieha tým najprísnejším kritériám. Výhodou je, že všetky produkty viete kúpiť online v e-shope Mary Kay.sk. Mary kay bola síce pôvodne spoločnosť špecializujúca sa výlučne na ženy, avšak kráča s dobou. V katalógu Mary Kay nájdete aj kozmetiku pre mužov. Starajte sa seba, buďte krásna a doprajte svojej pleti a pokožke to najlepšie.

Nepremeškajte už nikdy žiadnu príležitosť nakúpiť výhodne overenú kozmetiku tej najvyššej kvality. Sledujte pravidelne Mary Kay leták z pohodlia domova. Všetky aktualizované informácie bždy nájdete na jednom mieste. Okrem toho si pre vás kozmetická odborníčka Mary Kay pripravuje špeciálne Mary Kay zľavy, vďaka ktorým ušetríte pri nákupoch nemalé sumy peňazí. A to vždy poteší. Starajte sa o seba, buďte krásna a žiarte každý deň spolu s kozmetikou Mary Kay.

Podobné obchody ako Mary Kay s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Mary Kay.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa