Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

AVON leták informácie

Odteraz nájdete všetky platné AVON letáky a katalógy na jednom mieste! Napriek tomu, že AVON nevydáva papierové letáky, pripravili sme pre vás akčnú ponuku kozmetiky z AVON newsletteru. Každý týždeň sa môžete tešiť na nové produkty v akcií a ďalšie špeciálne ponuky. Nakupujte výhodne!

Spoločnosť AVON je poprednou svetovou značkou vo svete kozmetiky a starostlivosti o naše telo, ktorá nás inšpiruje už viac ako 130 rokov. Vo svojej oblasti patrí medzi popredných predajcov, ktoré predáva svoje výrobky prostredníctvom aktívnych a nezávislých AVON lady. Nakupovanie na AVON online zatiaľ nie je možné. Výrobky sú dostupné vo viac ako 100 krajinách a nájdete ich v katalógu AVON, prípadne AVON online katalógu.AVON katalóg nájdete priamo na stránke predajcu alebo si ho vyžiadajte od svojej AVON lady.

Ponuka AVON SK zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Vyberať si môžete z rôznych produktov a druhov make-upu, vôní pre ňu alebo pre neho, starostlivosti o pleť, starostlivosti proti starnutiu, pleťových masiek, opaľovacích krémov, výrobkov do kúpeľa, šampónov, kondicionérov, farieb na vlasy, stylingových výrobkov, sér na vlasy, hrebeňov, bižutérie, oblečenia, hodiniek, tašiek a rôznych doplnkov. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

Spoločnosť sa stará nielen o krásu žien, ale aj o zlepšenie ich postavenia v spoločnosti, o zlepšenie ich životných podmienok a zdravia. So spoločnosťou AVON sa spájajú aj mená slávnych osobností zo sveta kinematografie, populárnej hudby, modelingu a športu.

Predajca patrí k špičke v oblasti vývinu nových technológií. Centrum výskumu patrí medzi vedúce vo svete kozmetiky. AVON ako jedna z prvých spoločností zastavila testovanie svojich produktov na zvieratách, za čo získala aj ocenenie.

Želáte si dostávať všetky novinky emailom? Prihlásenie AVON newsletterov nájdete na stránke predajcu v spodnej časti. Na stránke si taktiež môžete stiahnuť AVON katalóg online. Prezrite si aj AVON zľavy a kupóny

Hľadáte lacnú kozmetiku? Pozrite sa, aké zľavy ponúka Yves Rocher leták, 101 drogérie leták alebo Teta drogérie leták.

Podobné obchody ako Avon s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Avon.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa