Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Office Pro leták informácie

Všetky platné Office Pro letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Office Pro vydáva hlavný katalóg, ktorý platí na celý rok. Okrem toho vydáva tiež rôzne letáky zamerané na konkrétny sortiment, ako napríklad katalóg pre rôzne kategórie stoličiek. Vychádzajú nepravidelne a s rôznou časovou platnosťou.

Office Pro letáky ani katalógy do schránok nerozosiela. Nemusíte tak zháňať jeho papierovú podobu a na papierový leták a katalóg môžete zabudnúť. U nás totiž nájdete Office Pro katalóg online!

OFFICE PRO s.r.o. je spoločnosť predávajúca kancelárske vybavenie. Ponúka kvalitný kancelársky nábytok za atraktívne ceny. Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005. Predstavuje veľkoobchodné zastúpenie kancelárskeho nábytku HOBIS a EXNER. Funguje tiež ako dovozca sortimentu predávaného pod značkou OFFICE PRO.

V súčasnosti môžete nájsť produkty OFFICE PRO v 47 predajniach po celom Slovensku. OFFICE PRO má veľkokapacitné sklady v Bratislave, Bardejove, Brandýsom nad Labom, Veľkých Albrechticiach a Slavkove pri Brne. Tovar si môžete okamžite vyzdvihnúť zo skladu alebo využiť ich krátke dodacie doby.

Sortiment spoločnosti OFFICE PRO s.r.o. je dosť široký a zahŕňa hlavne kancelárske vybavenie. Patria medzi neho kancelárske, rokovacie a kuchynské stoličky, otočné elektrické zásuvkové systémy VAULT, kovové šatníkové a kancelárske skrine a kartotéky a tiež stojanové vešiaky. V ponuke nájdete kancelársky nábytok značky HOBIS ako aj kancelársky nábytok EXNER. Vyberať si môžete spomedzi širokej palety typov a farieb.

Využiť môžete aj online 3D plánovač. Za pár minút, respektíve hodín si tak môžete navrhnúť svoju vlastnú kanceláriu on-line, a to všetko zdarma. Získate tak okamžitú kalkuláciu vášho návrhu. Svoj rozpracovaný návrh si môžete uložiť a pracovať s ním môžete nasledujúcich 96 hodín.

Spoločnosť OFFICE PRO sa pýši rýchlosťou a spoľahlivosťou dodania interierového vybavenia pre Vašu kanceláriu. Vlastní niekoľkocertifikátov za kancelárske stoličky rôznych druhov. To vám zaručuje naozaj vysokú kvalitu, na ktorej si spoločnosť zakladá. Ak teda hľadáte toho správneho výrobcu kancelárskeho nábytku do vašej novej kancelárie, neváhajte a vyskúšajte práve OFFICE PRO.

Podobné obchody ako Office Pro s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Office Pro.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa