Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Orion leták informácie

Obchod Orion si pre vás a vašu domácnosť pripravuje pestrú ponuku zliav, a to každý mesiac. Letáky sú platné väčšinou od začiatku kalendárneho mesiaca až po jeho koniec. Leták si môžete prelistovať online na stránke alebo stiahnuť vo formáte PDF.

Okrem klasických letákov si pre vás Orion prichystal aj online katalóg s aktuálnymi výrobkami. Online katalóg nájdete vo formáte PDF na stránke tohto predajcu.

Spoločnosť Orion bola založená v roku 1992 v Českej republike a patrí medzi popredné české veľkoobchody pôsobiace v oblasti predaja domácich potrieb. Za takmer ich 20 ročného pôsobenia sa im podarilo vybudovať prosperujúcu spoločnosť, ktorá dbá na kvalitu svojich produktov a služieb pre zákazníkov. Sídlo firmy nájdete na okraji Litomyšle, v Českej republike, v novom a modernom komplexe skladového a logistického centra.

V súčasnej dobe prevádzkuje aj zásielkový obchod, s dovozom do predajní a firiem po celej Českej republike, na Slovensko a do Poľska. Svoj tovar ponúka prostredníctvom online letákov a katalógov na e-shope http://www.oriondomacepotreby.sk/. Rozsiahly sortiment je tvorený tovarom od výrobcov z celého sveta, vrátane tých českých a výrobcov z EÚ.

Obchod vám ponúka možnosť výberu z viac ako niekoľko tisíc druhov produktov. Tovar nájdete v predajniach pod týmito značkami: Morreti, Hobby Life, Bio Xeramic, Maxstar, Silinie a ďalšími. Cieľom spoločnosti je poskytovať kvalitu za dobrú cenu, spojenú s atraktívnym a moderným dizajnom. Pokiaľ sa neviete pri bohatom výbere rozhodnúť, neváhajte sa obrátiť na vyškolený a kvalifikovaný personál, ktorý je vám vždy ochotný poradiť.

V blízkej budúcnosti je plánovaný rozvoj spoločnosti a jej predajní, nie len v Českej, ale aj Slovenskej republike. Široký sortiment domácich potrieb si môžete prehliadnuť v najbližšej predajni a sami sa tak presvedčiť o rozsiahlom výbere kvalitných produktov. V prípade, že do predajne nemáte čas prísť osobne, tovar si môžete objednať priamo domov za poštovné len 3,99 € a pri nákupe nad 39,99 € vám tovar doručia priamo domov úplne zdarma!

Podobné obchody ako Orion s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Orion.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa