Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

PROMA leták informácie

Prezrite si najzaujímavejšie ponuky z aktuálneho PROMA SK letáku. Akciové ponuky na náriadie odteraz dostupné online. Prelistovať si, čo nové prináša PROMA odteraz môžete aj z pohodlia vášho domova. Náradie a stroje od PROMA SK sú tou správnou voľbou pre všetkých kutilov, ale aj pre stavebné či výrobné firmy.

Spoločnosť PROMA je dlhoročný predajca náradia. Svoje pôsobenie začala v susednej Českej republike. Postupne sa PROMA SK rozšírila aj na Slovensko, kde sa veľmi rýchlo zaradila medzi popredných distribútorov elektrického náradia. Do portfólia výrobkov, ktoré PROMA na slovenskom trhu predáva, patria aj stroje na obrábanie dreva či kovu. V súčasnosti je PROMA SK členom nadnárodnej skupiny PROMA GROUP, ktorá má zastúpenie okrem Slovenska a susednej Českej republiky aj v Rumunsku, Poľsku, Rusku, Litve, Lotyšsku, Maďarsku a na Ukrajine. PROMA je exkluzívnym zástupcom holandského náradia značky FERM.

PROMA SK pôsobí na slovenskom trhu vyše dvadsať rokov. Od roku 1992 sa jej sieť rozrástla a aktuálne pokrýva územie celého Slovenska. Do siete obchodov patrí aj PROMA Zvolen. Je to jedna z vzorkových predajní, v ktorých vám radi pomôžu a poradia s výberom, či už ide o náradie, alebo stroje. Otváracie hodiny sú v pracovné dni od 7:00 do 15:30.

Potrebujete navŕtať obrazy, zložiť nový nábytok alebo prerobiť byt? Trápia vás popadané konáre či lístie v záhrade? Prezrite si stránky PROMA zľavy, ktoré spravia nákup strojov a náradia ešte výhodnejším. Ak náradie a stroje, či už pre domáce, alebo firemné účely, tak jedine v PROMA SK.

Podobné obchody ako Proma s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Proma.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa