Retrogéria leták informácie

Nezmeškajte najhorúcejšie akcie a najvýhodnejšie ponuky, ktoré vám prináša Retrogéria. Kozmetika, drogéria a široký sortiment samých dobrých vecí na vás čaká v predajniach Retrogéria. Znie vám Retrogéria retro? Nenechajte sa zmiasť. Na Retrogéria leták už nemusíte čakať pri vašej schránke ako za starých čias. Môžete si ho priezrieť v online verzii kedykoľvek si zmyslíte.

Retrogéria je dynamicky sa rozvíjajúca sieť predajní. Do jej portfólia patrí okrem drogérie a kozmetiky aj predaj čistiacich prostriedkov, farieb, lakov, autokozmetiky či domácich potrieb. Svojim zákazníkom prináša kvalitné drogistické produky za tie najvýhodnešie ceny. Retrogéria však vôbec nie je retro drogéria. Svojim zákazníkom prináša to najlepšie zo sveta drogérie a kozmetiky a omnoho viac. Sledujte Retrogéria leták a nakupujte tú najlepšiu drogériu s využitím tých najlepších podmienok. Už nikdy vám neujde žiadna výhodná akcia či zľavová ponuka.

Potrebujete prací prášok, šampón, lak na nechty, farbu na vlasy, utierky na palubnú dosku, farbu na plot či čistice prostriedky do domácnosti? Nakupujte v Retrogéria. V súčasnosti sú pre vás otvorené 3 kamenné predajne Retrogéria v Bratislave. Najstaršou predajňou Retrogéria s viac ako 20-ročnou históriou je Drogéria u Kovára na Fedinke. Ďalšie dve predajne Retrogéria nájdete v OC Retro a na Dlhých Dieloch.

Chcete vedieť kedy v kamenných obchodoch Retrogéria nakúpite? Retrogéria otváracie hodiny nie sú pre všetky predajne jednotné, no napriek tomu sa Retrogéria snaží vychádzať svojim zákazníkom maximálne v ústrety. Na Fedinke nakúpite od pondelka do piatka medzi 8:00 a 18:00. V sobotu od 8:00 do 12:30, v nedeľu má predajňa svoje brány zatvorené. V OC Retro je predajňa Retrogéria otvorená v pracovné dni a v sobotu od 8:00 do 20:00. V nedeľu nakúpite v skrátenom čase od 10:00 do 19:00. V drogérii Retrogéria na Dlhých Dieloch majú otvorené od pondelka do piatka medzi 9:00-18:30, v sobotu v skrátenom čase medzi 8:30-12:30 a v nedeľu je predajňa zatvorená.

Nie ste z Bratislavy? Nezúfajte. Retrogéria naozaj nie je retro. Nakúpiť môžete cez e-shop Retrogéria a nákup vám privezú až k vašim dverám. Využite Retrogéria zľavy a nakupujte kvalitnú drogériu, čistiace prostriedky či kozmetiku za čo najlepšie ceny. Retrogéria, to je tradičná drogéria v modernom šate.

Podobné obchody ako Retrogéria s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Retrogéria.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa