Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Spoločnosť si pre vás síce nepripravuje klasické Stihl letáky každý týždeň či dva ale pripravuje si pre vás dlhodobejšie akcie. Všetky akcie na dané obdobie nájdete vždy v aktuálnom katalógu. Katalóg si môžete prezrieť online na našom portáli alebo si ho stiahnuť v PDF formáte priamo zo stránky obchodníka.

História spoločnosti siaha až do roku 1926, kedy Andreas Stihl založil s niekoľkými spolupracovníkmi neveľkú strojárenskú firmu. Andreas Stihl ako prvý predstavil svoj „dvojmužný stroj na rúbanie stromov“, ktorý je vo všeobecnosti považovaný za predchodcu prenosnej reťazovej píly.

Najväčší rozmach spoločnosti nastal v povojnovom období. Bol predstavovaný vývojom dnes už legendárnych motorových píl Stihl, stálym zvyšovaním obratu a rozvojom výrobnej základne. Stihl rozšíril svoje pôsobenie z Nemecka, do krajín po celom svete. Výrobné prevádzky pribudli v Spojených štátoch, Brazílií, Švajčiarsku a Rakúsku.

Rodinný charakter podniku je zárukou zachovanie kvality a princípov vo výrobe. Podnik je aj napriek postupujúcej globalizácií v čele so súrodencami Stihlovými, deťmi zakladateľa firmy. Kvalita a spoľahlivosť produktov je výsledkom maximálneho dôrazu na inovácie, uplatňovanie svetových progresívnych a moderných technológií a poznatkov vlastného výskumu. Stihl je od roku 1971 najpredávanejšou značkou motorových píl na svete.

Koncern Stihl vyvíja, vyrába a predáva motorové stroje pre lesníctvo, záhradu, údržbu krajiny, stavebníctvo a mnoho ďalších profesionálnych i voľnočasových aktivít. Medzi najpopulárnejšie produkty určite spadajú motorové píly, krovinorezy Stihl a všetky Stihl náhradné diely. Okrem strojárenského sortimentu vám spoločnosť ponúka aj vlastnú športovú kolekciu oblečenia. Či už robíte turistiku, horskú cyklistiku alebo sa venujete iným športovým aktivitám v prírode, vždy by ste mali byť vybavený tými najkvalitnejšími materiálmi a príslušenstvom.

Výrobky Stihl a Viking sú predávané výhradne prostredníctvom kvalifikovaných predajcov, ktorých nájdete vo viac ako 160 krajinách po celom svete.

Podobné obchody ako STIHL s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod STIHL.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.