Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Spoločnosť si pre vás síce nepripravuje klasické Stihl letáky každý týždeň či dva ale pripravuje si pre vás dlhodobejšie akcie. Všetky akcie na dané obdobie nájdete vždy v aktuálnom katalógu. Katalóg si môžete prezrieť online na našom portáli alebo si ho stiahnuť v PDF formáte priamo zo stránky obchodníka.

História spoločnosti siaha až do roku 1926, kedy Andreas Stihl založil s niekoľkými spolupracovníkmi neveľkú strojárenskú firmu. Andreas Stihl ako prvý predstavil svoj „dvojmužný stroj na rúbanie stromov“, ktorý je vo všeobecnosti považovaný za predchodcu prenosnej reťazovej píly.

Najväčší rozmach spoločnosti nastal v povojnovom období. Bol predstavovaný vývojom dnes už legendárnych motorových píl Stihl, stálym zvyšovaním obratu a rozvojom výrobnej základne. Stihl rozšíril svoje pôsobenie z Nemecka, do krajín po celom svete. Výrobné prevádzky pribudli v Spojených štátoch, Brazílií, Švajčiarsku a Rakúsku.

Rodinný charakter podniku je zárukou zachovanie kvality a princípov vo výrobe. Podnik je aj napriek postupujúcej globalizácií v čele so súrodencami Stihlovými, deťmi zakladateľa firmy. Kvalita a spoľahlivosť produktov je výsledkom maximálneho dôrazu na inovácie, uplatňovanie svetových progresívnych a moderných technológií a poznatkov vlastného výskumu. Stihl je od roku 1971 najpredávanejšou značkou motorových píl na svete.

Koncern Stihl vyvíja, vyrába a predáva motorové stroje pre lesníctvo, záhradu, údržbu krajiny, stavebníctvo a mnoho ďalších profesionálnych i voľnočasových aktivít. Medzi najpopulárnejšie produkty určite spadajú motorové píly, krovinorezy Stihl a všetky Stihl náhradné diely. Okrem strojárenského sortimentu vám spoločnosť ponúka aj vlastnú športovú kolekciu oblečenia. Či už robíte turistiku, horskú cyklistiku alebo sa venujete iným športovým aktivitám v prírode, vždy by ste mali byť vybavený tými najkvalitnejšími materiálmi a príslušenstvom.

Výrobky Stihl a Viking sú predávané výhradne prostredníctvom kvalifikovaných predajcov, ktorých nájdete vo viac ako 160 krajinách po celom svete.

Podobné obchody ako STIHL s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod STIHL.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa