Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Baťa leták informácie

Všetky platné Baťa letáky a katalógy nájdete odteraz na jednom mieste! Baťa leták platný na tento aj ďalší týždeň. Baťa rozosiela platné katalógy na aktuálnu sezónu do schánok len členom Baťa Klubu. Ak chcete mať prehľad o aktuálny akciových ponukách Baťa, ste na správnom mieste. Baťa katalógy majú rôznu časovú platnosť.

Zvyčajne platí katalóg na ročné obdobie alebo na aktuálnu udalosť ako napríklad Vianoce či Valentín. Nenechajte si újsť žiadne zľavy či výpredaje a prelistujte si u nás online katalóg už teraz. Nemusíte zháňať ten papierový.

Spoločnosť Baťa je najväčším predajcom obuvi v Českej a Slovenskej republike. Založená bola v roku 1894 v Zlíne a jej pôvodný názov bol A. & T. Baťa. Zakladateľom boli traja súrodenci Anna, Antonín a Tomáš Baťa. Dnes má už dlhoročnú tradíciu vo výrobe komfortnej obuvi. Už rok po založení spoločnosť viedol len Tomáš Baťa. V roku 1897 Tomáš Baťa predstavil takzvané “baťovky”, plátenú obuv dostupnú aj pre chudobnejších ľudí.

V roku 1996 bola otvorená prvá pobočka na Slovensku, v Bratislave. V súčasnosti sa na Slovensku nachádzajú 29 pobočiek. Nájdete ich zvyčajne vo väčších mestách ako Bratislava, Žilina, Košice, Trnava a to konkrétne často v nákupných centrách. Predajni prešli od svojho otvorenia rekonštrukciami a modernizáciami, pretože firma sa snaží vytvárať zákazníkom pohodlie a moderný trendový dizajn a poskytovať tak kvalitné služby. Niektoré predajne sú niekoľkoposchodovými domami so širokým a moderným sortimentom.

Sortiment spoločnosti Baťa tvorí hlavne obuv, všetkých druhov, kategórii a farieb. Vyberú si dámy, páni aj deti. Nechýbajú tiež kvalitné kabelky, či iné drobné doplnky. Ak hľadáte malú pomoc ako vybrať sebe či svojim deťom tú správnu obuv, využite sprievodcu nakupovaním a nechajte si poradiť. V e-shope je navyše pre zákazníkov pripravený Baťa výpredaj, vďaka ktorému kúpite kvalitnú obuv za super ceny.

Medzi služby, ktoré svojim zákazníkom spoločnosť Baťa prináša patrí napríklad dopravu ZADARMO už od 19,90 €. Tovar si môžete objednať na e-shope a vyzdvihnúť si ich na predajni, dokonca ešte v ten deň. Ak nemáte predajňu nikde nablížku, nechajte si balíček zaslať až pred vaše dvere. Samozrejmosťou je tiež výmena alebo vrátenie tovaru, ktoré je umožnené až do 30 dní.

Pre verných zákazníkov nechýba ani vernostný program. Baťa Klub so sebou prináša niekoľko výhod. Svojim členom poskytne uvítacích 10 bodov za registráciu, darček k narodeninám, rôzne klubové akcie, samozrejmosťou je zasielanie noviniek a aktuálnych akcii na email a dvojnásobný počet bodov pri nákupe detskej obuvi. Za každé minuté 1 € získate jeden bod a pri dosiahnutí určitej úrovne, dostanete poukážku na zľavu

.

Podobné obchody ako Baťa s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Baťa.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa