Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Blancheporte leták informácie

Prelistujte si Blancheporte katalóg. Už nemusíte tráviť čas v preplnených obchodných centrách. Katalóg si môžete prelistovať online a tovar objednať z pohodlia vášho domova.

Prihláste sa k odberu newsletterov a dozviete sa o tých najlepších ponukách ako prvá. Získavajte informácie o nových kolekciách a kódy akcií pre vaše maximálne úspory.

Zásielkový obchodný dom Blancheporte sa zameriava výhradne na francúzsku módu a má na slovenskom trhu dlhoročnú tradíciu, ktorá sa datuje od roku 1967. Dnes patrí medzi jeden z najvýznamnejších zásielkových obchodov na Slovensku. Svojim zákazníkom niekoľko krát ročne zasiela do schránky Blancheporte katalógy s rozmanitým výberom sortimentu so sezónnymi výbermi a výpredajovými ponukami a rovnako celý rad ďalších akcií. Nakupovať môžete aj priamo cez Blancheporte eshop, ktorý disponuje ešte pestrejšou ponukou produktov za skvelé ceny.

Na Slovensku má spoločnosť celkovo viac ako 900 odberných miest, vybrať si môžete to , ktoré vám je najbližšie. Pokiaľ nebudete s tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojný, do 30 dní ho môžete vrátiť a Blancheporte vám vráti peniaze alebo alebo vám tovar vymení za iný. Na všetok tovar poskytujú 2 ročnú záruku. Vyberať si môžete z bohatej ponuky dámskej, pánskej aj detskej módy, spodnej bielizne, obuvi, doplnkov, bytového textilu a dekorácií.

Pokiaľ hľadáte inšpiráciu čo sa týka módy alebo tipov do domácnosti, Blancheporte si pre vás na stránke pripravilo „Rubriku pani Jani“ . A čo v tejto rubrike nájdete? Nájdete tam tie najhorúcejšie novinky zo sveta módy, či už sezónne alebo celoročné. Vaša prítomnosť tak neunikne už jedinému oku. Nájdete tam recepty pre začiatočníkov ale aj tých, ktorý sa v kuchyni radi obracajú jedna radosť. Ďalej tam nájdete praktické tipy a rady pre vás, vašich blízkych, vašich domácich maznáčikov ale aj pre vašu domácnosť.

Ozdobte svoju domácnosť doplnkami od Blancheporte. Okrem kvalitnej posteľnej bielizne a dekoračnej textílie, si môžete vyberať aj z bohatej ponuky záclon a závesov, kobercov, rohožiek, kúpeľňového textilu a skladových a úložných systémov. Nakupujte kvalitne a za výhodné ceny.

Podobné obchody ako Blancheporte.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Blancheporte.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa