Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Bonprix katalóg informácie

Všetky platné Bonprix katalógy nájdete odteraz na jednom mieste! Bonprix vydáva katalóg 4x do roka. Vždy podľa sezóny, takže katalóg Bonprix jar, leto, jeseň a zima. V aktuálnom období navyše vydáva rôzne katalógy s jemne odlišnou tématikou.

Katalóg bonprix platí vždy na niekoľko mesiacov. Katalóg Bonprix si môžete nechať zasielať aj do schránky, stačí si ho objednať. Ale nemusíte už čakať na zasielanie papierového katalógu. U nás nájdete všetky Bonprix katalógy online.

Obľúbená odevná spoločnosť Bonprix patrí medzi jeden zo zasielkových obchodných domov s oblečením, obuvou a doplnkami. Firma je dcérskou spoločnosťou Otto Group. Vznikla v roku v roku 1986 v Hamburgu. Pôsobí teda už viac než 30 rokov a to v 29 krajinách. Konkrétne napríklad v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii, Holandu, Belgicku, Švajčiarsku, v Česku, Maďarsku, Rusku i na Slovensku. Súčasne zamestnáva na celom svete viac než 3000 zamestnancov. Počas 30 rokov sa spoločnosť Bonprix rozrástla z malého zásielkového obchodu na medzinárodný módny dom. Dnes má viac než 30 miliónov zákazníkov po celom svete.

Firmu založil Hans-Joachim Mundt a Michael Neve. Firma začínala len s 10 zamestnancami a s prvým 32 stránkovým katalógom, ktoré majú dnes už viac než 200 strán. Postupne sa rozširovala na zahraničné trhy a prvé krajiny, do ktorých vstúpila boli Francúzsko a Poľsko. V roku 1997 sa Bonprix dostal na internet a otvoril tak prvý internetový obchod. Od roku 1999 už vznikali siete módnych salónov Bonprix. V súčasnosti má firma viac než 70 predajní v Nemecku. V Rakúsku, Švajčiarsku a v Taliansku ich má dnes viac než 30.

Na Slovensko firma vstúpila so svojím internetovým obchodom v roku 2006. Každý mesiac tento internetový obchod navštívi niekoľko sto tisíc užívateľov. V roku 2016 to bolo viac než 440 tisíc každý mesiac. Na Slovenskom trhu Bonprix prezentuje poľská spoločnosť. Sortiment spoločnosti je dosť široký a poskytuje odievanie pre celú rodinu. Zahŕňa oblečenie pre ženy, mužov a deti. Nájdete tu Bonprix šaty na každú príležitosť. Okrem toho však aj textil a bytové doplnky. Aj z finančného hľadiska je sortiment prijateľný. Väčšina výrobkov sa vyrába v Poľsku a zvyšok sa dováža z celého sveta.

Nositeľom ponuky je okrem internetového obchodu aj katalóg. Katalóg Bonprix si zákazníci môžu objednať bezplatne na ich webstránke a nechať si ho zasielať domov. Pozrite si oblečenie aj v letáku KiK a inšpirujte sa. Spoločnosť Bonprix sa pýši bezpečným nákupom, ktorý zahŕňa výhodný systém vrátenia a reklamácie tovaru. Nechýba ani vernostný program, ktorý ponúka 10% zľavu na celú objednávku za prijateľný polročný členský poplatok.

Podobné obchody ako Bonprix s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Bonprix?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa