Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Informácie Domoss leták

Spoločnosť Domoss si pre vás každy mesiac pripravuje jeden až dva letáky s akčnou ponukou. Môžete nakupovať za extrémne nízke ceny, tak prečo to nevyužiť? Nenechajte si ujsť už žiadnu akciu. Všetky letáky si odteraz môžete prezerať na jednom mieste. Letáky si môžete stiahnuť aj do PDF formátu.

Spoločnosť Domoss pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. V roku 2004 sa DOMOSS stal členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe. Spoločnosť má 3 predajne. Nájdete tu, DOMOSS - EURONICS Skalica, DOMOSS - EURONICS Dolný Kubín a DOMOSS - EURONICS Piešťany. V rámci kuchynských a kúpeľňových štúdií rozšíril Domoss svoje služby aj do regiónov. Domoss štúdia sa nachádzajú už aj v Bratislave, Trnave a Trenčíne. V sieti kúpeľňových a kuchynských štúdií prináša Domoss značkové produkty vysokej kvality, služby interiérových dizajnérov, dodávky tovaru, montáže ako i služby záručného i pozáručného servisu.

Domoss sa zaoberá veľkoobchodným predajom spotrebnej a zábavnej elektroniky, kvalitného profesionálneho náradia, vybavenia domácností a stavieb, ďalej predáva záhradnú techniku, nábytok, čerpadlá a bicykle. V sortimente nájdete všetko potrebné zo sveta IT, fotoaparátov, bielu a čiernu techniku. Nájdete tu svetoznáme značky ako Bosch, Electrolux, Gorenje, Siemens, Whirlpool, Eta, Braun, LG, Philips, Samsung, Tefal, DeLonghi, Rowenta, Zanussi, Mora a mnoho ďalších. Tí ktorí potrebujú kvalitnú techniku iba dočasne, pre nich tu je požičovňa náradia a záhradnej techniky.

Domoss Piešťany obchodné centrum ponúka široké množstvo sortimentu pre dom, záhradu, či oddych. Súčasťou obchodného domu je aj kuchynské a kúpeľňové štúdio. Pri nákupe tovaru cez domoss.sk je možné si vyzdvihnúť kúpený tovar v predajni v Piešťanoch. O vyzdvihnutí tovaru budú zákazníci informovaní prostredníctvom SMS správy. Domoss Piešťany otváracie hodiny: Po - Pia 9.00 - 18.00, So 9.00 - 12.30.

Okrem pravidelných letákov vydáva spoločnosť, Domoss zľavove kupóny, s ktorými nakupujete ešte výhodnejšie.

Podobné obchody ako Domoss s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Domoss.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa