Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Elsatex leták informácie

Pokazil sa vám televízor? Zháňate modernú práčku, ktorá šetrí prádlo aj energie? Navštívte predajne Elsatex, kde vám ochotne s každým problémom pomôžu. Prelistujte si aktuálny Elsatex leták a nakupujte kvalitné spotrebiče a elektro za tie najlepšie ceny. Nakupovať v predajniach Elsatex sa jednoducho oplatí. Široká ponuka Elsatex tovaru a super ceny vás o tom určite presvedčia.

Sieť predajní Elsatex funguje na Slovenskom trhu už od roku 1990. Pôvodne sa zaoberala montážou satelitov, ale už rok po vzniku presunula svoju orientáciu na maloobchodný predaj elektroniky a spotrebičov. V priebehu prvého roka svojej existencie otvorila spoločnosť na východnom Slovensku hneď 4 predajne, v ktorých svojim zákazníkom prinášala a dodnes prináša to najlepšie zo sveta elektro. Dlhoročné pôsobenie na trhu je garanciou kvality, vynikajúceho zákazníckeho servisu a širokej ponuky tovaru, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Pokazila sa vám práčka, chladnička, vysávač alebo zháňate nový mobil? Široká ponuka Elsatex tovaru rozhodne uspokojí všetky vaše potreby. Vyberte si svoje elektro za tie najpriaznivejšie ceny v Elsatex. V ponuke nájdete bielu aj čiernu techniku, rôzne príslušenstvo či malé spotrebiče, ktoré vám uľahčia či spríjemnia život. Do portfólia značiek, ktoré Elsatex prináša patria napríklad Gorenje, Siemens, Indesit, Apple, Samsung, Whirlpool, Sony a mnohé ďalšie. Podobný tovar si pripravil aj Playklub leták, OKAY leták alebo Datart leták.

Aktuálne nájdete predajne Elsatex v 7-ich mestách na východnom Slovensku. Nakupujte v predajni Elsatex Michalovce v pracovné dni od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Nakupovať môžete aj v predajni Elsatex Prešov alebo v prevádzkach v Snine, Bardejove, Humennom, Stropkove či Vranove nad Topľou. Otváracie hodiny každej predajne si môžete pozrieť pohodlne na stránkach Elsatex.sk.

Chcete nakupovať elektro a spotrebiče za tie najlepšie ceny? Nezmeškajte Elsatex akcie, vďaka ktorým si zaobstaráte novú elektroniku s výhodami. Sledujte Elsatex zľavy a ušetrite. Ak nechcete zmeškať ani jednu akciu či výhodnú ponuku, pravidelne si prelistujte Elsatex leták, v ktorom vždy nájdete tie najhorúcejšie akciové ponuky Elsatex. Elsatex leták je dostupný pohodlne na jednom mieste v online verzii. Pre ešte viac výhodných ponúk sledujte Planeo Elektro leták, Nay leták alebo Mall.sk leták.

Podobné obchody ako Elsatex s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Elsatex.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa