Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Playklub leták informácie

Playklub si pre vás pravidelne, každý mesiac, pripravuje špeciálnu ponuku tovaru za akčné ceny. Playklub leták odteraz nájdete vždy na jednom mieste alebo si ho môžete prezrieť online priamo na stránke Playklub.sk. Jednolitvé strany letáku môžete listovať klikaním myšou alebo si môžete stiahnuť PDF verziu kliknutím na tlačidlo "Prevziať leták".

Sieť Playklub elektro združuje obchody s dlhoročnou tradíciou v oblasti predaja elektro sortimentu, inými slovami je to sieť špecialistov na elektroniku.Ponúkajú široký sortiment tovaru a služieb - čiernu elektroniku, bielu techniku, náradie, počítače a príslušenstvo. Celkový počet predajní na Slovensku je do dnešného dňa 37. Predajne nájdete vo väčších ale tak isto aj menších mestách ako napríklad Liptovský Mikuláš, Košice, Nové Mesto nad Váhom či Poltár, Fiľakovo alebo Rimavská Sobota. Každá z týchto predajní je špecifická a charakteristická osobným prístupom.

Máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť? Neváhajte sa kedykoľvek obrátiť na profesionálny a vyškolený personál. Predajcovia absolvujú školenia priamo u výrobcov, majú bohaté a praktické skúsenosti s tovarom, sledujú najnovšie trendy a technológie a sú pravidelne informovaní o zmenách a aktuálnych akciách. V každej predajni nájdete pracovníka, ktorý sa bude venovať priamo vám. K vybranému tovaru vám poradí vhodné príslušensto a ukáže vám ako obslúžiť zariadenie.

Okrem skvelej ceny vám Playklub garantuje aj kvalitu ponúkaného tovaru. Tím pravidelne sleduje aktuálne tipy a trendy a tomu prispôsobujú aj akčnú ponuku. Akčná ponuka je obmedzená na vybraný sortiment a na obdobie platnosti letáka. Môže sa stať, že niektorý tovar v tejto ponuke nenájdete, preto neváhajte kontaktovať vášho Playklub predajcu, ktorý s vami nájde vždy vhodné riešenie a poradí vám.

Vyhovuje vám viac nákup na splátky? Žiaden problém. Každý mesiac si obchodník pripravuje skvelú ponuku výhodného financovania na splátky. Všetko čo potrebujete je prísť na vami zvolenú predajňu s 2 dokladmi totožnosti, podpísať zmluvu a na počkanie vám bude schválený splátkový kalendár. V ponuke je viacero druhov úveru, preto si môžete zvoliť ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Podobný tovar si pripravil aj Elsatex leták, OKAY leták alebo Datart leták. re ešte viac výhodných ponúk sledujte Planeo Elektro leták, Nay leták alebo Mall.sk leták

Podobné obchody ako PlayKlub s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod PlayKlub.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa