Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie Dom, byt a záhrada

Homepoint leták informácie

Potrebujete nové taniere, príbory, kuchynské hrnce a ďalšie vybavenie do kuchyne? Bez problémov to zoženiete pohodlne na jednom mieste v e-shope Homepoint. Prelistujte si aktuálny Homepoint leták a zistite všetko o najnovších akciách a zľavových ponukách v obchode Homepoint.sk. Nakupovanie domácich potrieb a dekorácií nebolo nikdy výhodnejšie. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete Homepoint leták online a tiež všetky aktuálne katalógy.

Obchod Homepoint je internetový e-shop zameraný na predaj kuchynských, kúpelňových, upratovacích potrieb a bytových dekorácií. Ponúka široký sortiment dekorácií, domácich potrieb, vybavenie pre dielňu, záhradu a ďalší tovar. V ponuke je taktiež sezónny tovar, kde nájdete všetko potrebné pre konkrétne ročné obdobie alebo sviatok. Prečítajte si Homepoint Heureka recenzie a zistíte, že Homepoint svojim zákazníkom poskytuje ten najlepší zákaznícky servis. Nakupujte pohodlne z domova produkty, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie domácnosti a zútulnite si byt štýlovými bytovými dekoráciami a doplnkami.

Sortiment spoločnosti Homepoint predstavuje hlavne ponuka domácich potrieb a dekorácií rozdelený do kategórií a to kuchyňa, jedáleň, párty, kúpelňa, upratovanie, bytové doplnky, dekorácie, záhrada, dielňa, sezóna, preprava a ostatné. Ďalšími produktmi sú hrnce, party taniere, sošky, fotorámiky, záhradné dekorácie, konvice, čajníky a mnoho iného tovaru. Okrem toho Homepoint v kategórii preprava ponúka aj veľké množstvo vakov, tašiek na kolieska, ruksakov, nákupných tašiek a rôznych iných druhov tašiek.

Chcete ušetriť pri nákupoch váš rodinný rozpočet? Na akčné ponuky pravidelne upozorňuje Homepoint leták. Sledujte Homepoint leták a zariaďte si svoj domov krásnymi dekoráciami a ušetrite nemalé peniaze s obchodom Home point. Dozviete sa všetky najnovšie informácie o výhodných ponukách a akciách v predajni Homepoint. Aktuálny Homepoint leták si môžete prelistovať na týchto stránkach v jeho online verzii. Všetky informácie tak budete mať vždy pokope. Okrem toho je pre zákazníkov vždy pripravená výhodná Homepoint zľava, vďaka ktorej nakúpite vždy za super ceny.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode HomePoint.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.