Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Homepoint leták informácie

Potrebujete nové taniere, príbory, kuchynské hrnce a ďalšie vybavenie do kuchyne? Bez problémov to zoženiete pohodlne na jednom mieste v e-shope Homepoint. Prelistujte si aktuálny Homepoint leták a zistite všetko o najnovších akciách a zľavových ponukách v obchode Homepoint.sk. Nakupovanie domácich potrieb a dekorácií nebolo nikdy výhodnejšie. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete Homepoint leták online a tiež všetky aktuálne katalógy.

Obchod Homepoint je internetový e-shop zameraný na predaj kuchynských, kúpelňových, upratovacích potrieb a bytových dekorácií. Ponúka široký sortiment dekorácií, domácich potrieb, vybavenie pre dielňu, záhradu a ďalší tovar. V ponuke je taktiež sezónny tovar, kde nájdete všetko potrebné pre konkrétne ročné obdobie alebo sviatok. Prečítajte si Homepoint Heureka recenzie a zistíte, že Homepoint svojim zákazníkom poskytuje ten najlepší zákaznícky servis. Nakupujte pohodlne z domova produkty, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie domácnosti a zútulnite si byt štýlovými bytovými dekoráciami a doplnkami.

Sortiment spoločnosti Homepoint predstavuje hlavne ponuka domácich potrieb a dekorácií rozdelený do kategórií a to kuchyňa, jedáleň, párty, kúpelňa, upratovanie, bytové doplnky, dekorácie, záhrada, dielňa, sezóna, preprava a ostatné. Ďalšími produktmi sú hrnce, party taniere, sošky, fotorámiky, záhradné dekorácie, konvice, čajníky a mnoho iného tovaru. Okrem toho Homepoint v kategórii preprava ponúka aj veľké množstvo vakov, tašiek na kolieska, ruksakov, nákupných tašiek a rôznych iných druhov tašiek.

Chcete ušetriť pri nákupoch váš rodinný rozpočet? Na akčné ponuky pravidelne upozorňuje Homepoint leták. Sledujte Homepoint leták a zariaďte si svoj domov krásnymi dekoráciami a ušetrite nemalé peniaze s obchodom Home point. Dozviete sa všetky najnovšie informácie o výhodných ponukách a akciách v predajni Homepoint. Aktuálny Homepoint leták si môžete prelistovať na týchto stránkach v jeho online verzii. Všetky informácie tak budete mať vždy pokope. Okrem toho je pre zákazníkov vždy pripravená výhodná Homepoint zľava, vďaka ktorej nakúpite vždy za super ceny.

Podobné obchody ako HomePoint.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode HomePoint.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa