Bauhaus leták informácie

Nakupujte ešte výhodnejšie! Odteraz si môžete prezerať Bauhaus Bratislava leták a katalóg online, z pohodlia vášho domova. Akčný leták je aktualizovaný presne podľa vašich potrieb pravidelne, každý mesiac.

Hľadáte inšpiráciu? Bauhas si okrem akčných letákov a katalógov pre vás pripravil mnoho rád, tipov a trikov ako sa starať o vašu domácnosť a záhradu, ako správne renovovať a modernizovať.

Váš špecialista pre dielňu, dom a záhradu, je tu pre svojich zákazníkov už od roku 1960 kedy bolo v Nemeckom meste Mannheim otvorené prvé odborné centrum Bauhaus. Prvá a zatiaľ jediná predajňa na Slovensku sa otvorila v roku 2015 v Bratislave. Veríme, že Bauhaus predajne čoskoro rozšíria svoju činnosť aj do iných väčších miest na Slovensku, ako napríklad Nitra, Banská Bystrica či Košice.

V predajni nájdete skutočne bohatú ponuku viac ako 130 000 rôznych produktov. Nech už hľadáte čokoľvek pre skrášlenie vašej domácnosti tu to nájdete všetko prehľadne a pod jednou strechou a v samoobslužnej forme. Ušetriť si tak môžete nielen čas a peniaze, ale aj starosti spojené so zháňaním potrebného materiálu. Čas ušetrite aj tým, že si pozriete pred nákupom akciové letáky. Všetko do domácnosti nájdete v letáku Decodom, JYSK letáku alebo v Ikea letáku.

Bauhaus produkty sú obľúbené po celej Európe a vďaka tomu môže spoločnosť svoj sortiment ponúkať za bezkonkurenčne najlepšie ceny. V súčasnosti môžete po celej Európe navštíviť viac ako 250 predajní, v 19 rôznych štátoch. Nemusíte sa obávať, že by ale spoločnosť zabudla na tradíciu. Takmer polovica sortimentu pochádza od lokálnych výrobcov a dodávateľov.

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného materiálu? Nechajte si poradiť odborne vyškoleným personálom. Bauhaus nie je len predajca, ktorý sa vám chce bezhlavo nanútiť svoje produkty, snaží sa uľahčiť profesionálom ich prácu. Prezrite si kompletnú ponuku služieb, ktoré poskytuje. Môžete využiť cenové a iné zvýhodnenia v rámci vernostného programu alebo množstevného odberu, Bauhaus zľavové kupóny k nákupu, požičovňu profesionálneho náradia, pohodlný nákup v Drive-In Aréne alebo možnosť chutného občerstvenia. Nakupovanie v Bauhaus si určite užijete.

Svojim zákazníkom poskytujú tú najlepšiu kvalitu za priaznivé ceny. O kvalite svojich produktov sú presvedčení natoľko, že na produkty značky Bauhaus vám poskytnú záruku až 5 rokov. Hurá nakupovať!

Podobné obchody ako Bauhaus s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Bauhaus.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa