Möbelix leták informácie

Všetky platné Möbelix letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Möbelix leták pre tento aj ďalší týždeň. Möbelix rozosiela letáky pravidelne 1x za dva týždne. Möbelix letáky platia väčšinou od pondelka do nedele následujúceho týždňa. Letáky sú pre každú predajňu odlišné.

Okrem letákov Möbelix pravidelne každý štvrťrok vydává aj leták Exkluzivna ponuka pre držiteľa Karty výhod s výhodnými cenami pre verných zákazníkov. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete Möbelix leták online.

Möbelix je jedným z najrýchlejšie rastúcich nábytkových diskontov v Európe. Firma je dcérskou spoločnosťou rakúskeho XXXLutz a bola založená v roku 1989. V súčasnej dobe pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike, Rakúsku, Maďarsku alebo v Chorvátsku, Dohromady má zatiaľ viac než 70 pobočiek a stále sa rozrastá.

Na slovenskom trhu bola prvá predajňa otvorená v roku 2008 v Bratislave. Aktuálne má Möbelix na Slovensku 6 predajní. V Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Košiciach,Trenčíne a Prešove.

Reťazec ponúka veľký výber nábytku, bytových doplnkov a potrieb do domácnosti za veľmi výhodné ceny. V aktuálnom letáku Möbelix nájdete akčné ceny sedacích súprav, nábytku do kancelárie, kuchynských liniek, spotrebičov, lámp, dekoračných predmetov, kobercov a ďalších výrobkov. Okrem toho vás vždy čakajú Mobelix zľavové kupóny, ktoré si môžete vystrihnúť a po predložení získať výraznú zľavu na určený produkt..

Nakupovať môžete aj online na Möbelix e-shope. Nábytok Möbelix si potom môžete vyzdvihnúť na predajni alebo si ho nechať doviesť až domov. Niektoré produkty Möbelix ponúka len online. Extra ponuky v časti Online Only vám potom obchod zaručí zdarma.

Pre svojich verných zákazníkov si Möbelix pripravil Kartu výhod, s ktorou získate celú radu rôznych bonusov a zliav. Navyše vám tiež neunikne žiadna špeciálna ponuka. Každé tri mesiac potom v schránke nájdete leták Exkluzívna ponuka pre držiteľov Karty výhod, kde nájdete dalšie produkty za akčné ceny. Okrem toho a vám za každých utratených 10 € na vašu kartu pripíše 1 bonusový bod. Za nazbieraných 50 bodov, dostanete ročný bonus. Ako držitelia karty si môžete za poplatok požičať dodávku Möbelix, a to bez nutnosti nákupu.

Möbelix vám pomôže aj naplánovať novú kuchyňu. Začať plánovať si môžete sami v 3D plánovači. Len u Möbelix si môžete celú novú kuchyňu naplánovať z domova. Stačí si objednať službu online a pracovníci obchodu za vami v dohodnutom termíne prídu. Prezrite si aj Hornbach leták, ASKO Nábytok leták a OBI leták a šetritě maximum.

Podobné obchody ako Möbelix s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Möbelix?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa