Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Nobyt nábytok leták informácie

Všetky platné Nobyt nábytok letáky na jednom mieste! Nobyt nábytok leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Nobyt nábytok vydáva letáky pravidelne 1x až 2x mesačne. Akciový leták Nobyt je distribuovaný po celom Slovensku. Aktuálny leták Nobyt informuje o aktuálnych akciách. Nakupovať môžete v predajniach alebo online. Nobyt nábytok nepravidelne vydáva aj tematické letáky napríklad na skrine, postele, či letné, alebo jarné akcie. Nemusíte už čakať na papierový leták. U nás nájdete vždy Nobyt leták aktuálny online.

Sieť predajní Nobyt nábytok vstúpila na tuzemský trh v roku 2002, kedy bolo otvorenie prvej maloobchodnej a veľkoobchodnej predajne nábytku v Prešove. Prešov - dom nábytku sa v súčasnosti nachádza na rozšírenej predajnej ploche viac ako 2000 m2. Nájdete tu aj Salón VOX a expozície značkových nábytkov pre vaše pohodlné a kvalitné bývanie z kolekcie Nobyt Comfort. Nobyt nábytok v Prešove ponúka už viac ako 25 rokov kvalitný značkový nábytok, ale aj lacný akciový tovar, ktorý je na sklade a ihneď k odberu. Tovar môžete nakúpiť aj cez najväčší a najlacnejší e-shop na Slovensku so 7500 položkami.

Nobyt ponúka moderný aj klasický nábytok. Najväčšou výhodou nákupu v Nobyte je to, že všetko nájdete pod jednou strechou. Zariaďovanie domu či bytu, kúpu postele, kuchynskej linky, skrine, stolov či pohoviek, tak zvládnete rýchlo a pohodlne. Okrem bežného nábytku na svojich predajniach Nobyt ponúka aj rôzne doplnky do domácnosti či bohatý výber spotrebnej elektroniky. Exkluzívne len Nobyt nábytok ponúka služby: doprava, montáž, 3D návrhy, matrace do 48 hod., aj atypy a na skúšku na 3 alebo 100 dní, predaj na splátky, šrotovné zadarmo, 3D programy na výber farieb stien a zariadenie interiéru podľa svojich predstáv.

V roku 2016 získala spoločnost Nobyt nábytok certifikát dôveryhodná firma. V Nobyt e-shope na vás čaká veľký výpredaj až do - 50%. Firma Nobyt Prešov pre svojich stálych zákazníkov ponúka možnosť nákupu širokého sortimentu nábytku za vynikajúce ceny a ďalšie bonusy cez svoju zákaznícku kartu. Nobyt zľavy sa začínajú poskytovať od hodnoty nákupu nad 666 € a to vo výške 1 %. Pri jedno tovarovom nákupe v hodnote nad 666 €, dostáva zákazník automaticky kartu zadarmo. Pri prvom nákupe v nižších hodnotách je možné si zakúpiť zákaznícku kartu v cene 0,66 €. Od toho momentu je zákazník zaradený do vernostného programu. Zľavy sa pohybujú v rozmedzí od 1 % do 2 %. Súčasťou vernostného programu je aj zľava čerstvým mladomanželom a to vo výške 4 % z hodnoty nákupu do 1 roka po svadbe. NOBYT otváracie hodiny Po - Pi: 9:00 - 18:00, So: 9:00 - 12:00, Ne: - Zatvorené

Podobné obchody ako Nobyt s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Nobyt.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa