Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Alza leták informácie

Všetky platné Alza letáky na jednom mieste! Alza leták pre tento aj ďalší týždeň. Alza vydává tématické letáky, ktoré majú rôznu dobu platnosti. V jednej chvíli platí viac letákov, napríklad na populárny Black Friday, tovar jednej značky alebo leták odmena za vysvedčenie. Na papierový leták sa samozrejme môžete vykašľať, pretože u nás nájdete Alza leták online.

Alza je v Českej republike a na Slovensku jedným z najväčších obchodov s počítačmi a elektronikou. História spoločnosti sa začala písať v roku 1994, kedy Aleš Zavoral založil spoločnosť Alzasoft. V roku 1998 bola otvorená prvá predajňa a prvá verzia e-shopu bola spustená v roku 2000. Od roku 2004 sa pobočky Alzasoft začali objavovať aj na Slovensku.

V roku 2015 otvorila Alza.cz v Senci moderné logistické centrum a v roku 2016 showroom v centre Bratislavy. V roku 2007 spoločnosť prišla s platobnými automatmi Alza Paybox, ktoré urýchlili nákup. Umiestnené boli v showroome predajne. Po roku 2008 sme sa mohli po prvýkrát stretnúť s maskotom firmy - zeleným mimozemšťanom Alza, ktorý dokonca získal prvé miesto v ankete o najotravnejšiu reklamu. Spoločnosť sa tiež premenovala na Alza.cz, a.s.

Sortiment internetového obchodu je naozaj rozmanitý. Nájdete v ňom elektromobily, príslušenstvo pre chytrú domácnosť, notebooky a počítače, mobilné telefóny, PC doplnky, príslušenstvo pre hráčov, komponenty, televízia, fotoaparáty, kamery, veľké spotrebiče, veci do domácnosti, hračky, ale aj kozmetiku alebo parfémy. Využite Alza zľavový kupón a ušetrite pri nákupoch. Aktuálne akčné ceny a zľavy nájdete vždy v Alza letáku.

Spoločnosť sa môže pýšiť profesionálnym prístupom k zákazníkovi, nadštandarným riešením reklamácii a osobným prístupom. Firma sa stále rozvíja, roku 2016 otvorila prvú pobočku aj mimo územia Českej a Slovenskej republiky a to v Maďarsku, v Budapešti. Rok na to aj v Rakúsku. Celkovo má dnes už viac než 49 predajní a 78 AlzaBoxov v rôznych krajinách. V tom istom roku bol spustený predaj elektromobilov. Možná je dokonca aj platba Bitcoinami.

Na webových stránkach tejto spoločnosti nájdete všetky produkty usporiadané do prehľadných kategórii. Nechýba ani podrobný popis produktu, fotky, užívateľské recenzie či hodnotiace a vysvetľujúce videa. Nie nadarmo je obchod Alza.sk považovaný za najspoľahlivejší internetový obchod na Slovensku. Alza tiež podporuje niekoľko neziskových organizácii. Dnes je to už viac než 40. Nezabudnitě si prezriet ani Planeo elektro leták, Datart leták a Mall leták. Aj v týchto obchodoch nakupite elektroniku levně.

Podobné obchody ako Alza s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Alza.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa