Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

STARKL leták informácie

Prezrite si katalóg STARKL 2018. Predajca si pre vás pripravuje aktuálny katalóg každý rok. Katalóg obsahuje vyše 130 strán produktov pre vašu záhradu, všetko čo prekrásne kvitne a vonia a tiež rastliny pre vaše zdravie. Vyberie si naozaj každý!

Katalóg si môžete prezrieť online alebo stiahnuť v PDF formáte. Pokiaľ vám viac vyhovuje tlačená podoba katalógu, objednajte si ho priamo k vám domov vyplnením krátkeho dotazníka alebo si ho vyžiadajte telefonicky na čísle +421 245 944 797. Katalóg vám STARKL doručí úplne zdarma!

Josef Starkl II. bol rakúsky záhradník, šľachtiteľ ruží a podnikateľ pôsobiaci od 90. rokov na území Slovenskej republiky v odvetví záhradkárstva. Bol priekopníkom v oblasti zásielkového obchodu so živými rastlinami. V roku 2005 prevzal podnik jeho syn Josef Starkl III. V roku 2015 bola spoločnosť zvolená za ShopRoku a podľa časopisu Receptár sa stala najlepším záhradníctvom v rokoch 2010 až 2016.

V eshope nájdete ponuku rastlín, ktoré sú svojim spôsobom celkom jedinečné a ideálne pre zatraktívnenie akejkoľvek záhrady. A navyše pokiaľ si tovar objednáte online cez STARKL eshop získate zľavu 5%! V ponuke obchodu nájdete množstvo okrasných rastlín, ihličnanov, citrusov, jahôd, kvitnúcich trvaliek, rastlín pre zdravie a mnoho ďalšie. Na svoje si príde naozaj každý nech už hľadáte čokoľvek. Konkrétny tovar, ktorý hľadáte môžete vyhľadať pomocou hľadáčika alebo si ho môžete jednoducho vyfiltrovať pomocou filtrov v ľavej časti obrazovky. Môžte si tak nastaviť cenové rozpätie, dobu kvitnutia a zrelosti, čas výsadby a mnoho ďalších kritérií.

STARKL nie je len obyčajný predajca rastlín. Rastlinami a záhradkárstvom žije a na ich stránke nájdete obsiahli blog kde nájdete množstvo zaujímavých a užitočných informácií. Dočítate sa tam zaujímavé informácie, rady, tipy pre všetkých milovníkov záhrad a rastlín. Nie ste si istí niečím ohľadne sadenia? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na zákaznícku podporu, kde vám radi a ochotne zodpovedajú všetky vaše otázky alebo nahliadnite na stránku do bohatej sekcie "Návod na pestovanie".

Nie je nad posedenie v prekrásne upravenej záhrade. Kde ale kúpite záhradný nábytok výhodne? Prelistujte SCONTO leták, Kika leták a Tempo kondela leták.

Podobné obchody ako Starkl s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Starkl.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa