Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

STARKL leták informácie

Prezrite si katalóg STARKL 2018. Predajca si pre vás pripravuje aktuálny katalóg každý rok. Katalóg obsahuje vyše 130 strán produktov pre vašu záhradu, všetko čo prekrásne kvitne a vonia a tiež rastliny pre vaše zdravie. Vyberie si naozaj každý!

Katalóg si môžete prezrieť online alebo stiahnuť v PDF formáte. Pokiaľ vám viac vyhovuje tlačená podoba katalógu, objednajte si ho priamo k vám domov vyplnením krátkeho dotazníka alebo si ho vyžiadajte telefonicky na čísle +421 245 944 797. Katalóg vám STARKL doručí úplne zdarma!

Josef Starkl II. bol rakúsky záhradník, šľachtiteľ ruží a podnikateľ pôsobiaci od 90. rokov na území Slovenskej republiky v odvetví záhradkárstva. Bol priekopníkom v oblasti zásielkového obchodu so živými rastlinami. V roku 2005 prevzal podnik jeho syn Josef Starkl III. V roku 2015 bola spoločnosť zvolená za ShopRoku a podľa časopisu Receptár sa stala najlepším záhradníctvom v rokoch 2010 až 2016.

V eshope nájdete ponuku rastlín, ktoré sú svojim spôsobom celkom jedinečné a ideálne pre zatraktívnenie akejkoľvek záhrady. A navyše pokiaľ si tovar objednáte online cez STARKL eshop získate zľavu 5%! V ponuke obchodu nájdete množstvo okrasných rastlín, ihličnanov, citrusov, jahôd, kvitnúcich trvaliek, rastlín pre zdravie a mnoho ďalšie. Na svoje si príde naozaj každý nech už hľadáte čokoľvek. Konkrétny tovar, ktorý hľadáte môžete vyhľadať pomocou hľadáčika alebo si ho môžete jednoducho vyfiltrovať pomocou filtrov v ľavej časti obrazovky. Môžte si tak nastaviť cenové rozpätie, dobu kvitnutia a zrelosti, čas výsadby a mnoho ďalších kritérií.

STARKL nie je len obyčajný predajca rastlín. Rastlinami a záhradkárstvom žije a na ich stránke nájdete obsiahli blog kde nájdete množstvo zaujímavých a užitočných informácií. Dočítate sa tam zaujímavé informácie, rady, tipy pre všetkých milovníkov záhrad a rastlín. Nie ste si istí niečím ohľadne sadenia? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na zákaznícku podporu, kde vám radi a ochotne zodpovedajú všetky vaše otázky alebo nahliadnite na stránku do bohatej sekcie "Návod na pestovanie".

Nie je nad posedenie v prekrásne upravenej záhrade. Kde ale kúpite záhradný nábytok výhodne? Prelistujte SCONTO leták, Kika leták a Tempo kondela leták.

Podobné obchody ako Starkl s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Starkl.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa