Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Kika leták informácie

Všetky aktuálne platné letáky spoločnosti Kika nájdete odteraz na jednom mieste! Kika rozosiela letáky do vašich schránok pravidelne raz za dva týždne. Vyberajte si Kika nábytok a bytové doplnky z akciovej ponuky letákov.

Okrem klasických letákov si môžete online prelistovať aj katalóg zliav a zľavové kupóny. Letáky a katalógy si môžete prezerať priamo na stránke alebo si ich môžete stiahnuť do PDF formátu.

Obchod Kika je medzinárodne úspešná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1973 a vo svojom obore patrí medzi lídrov na trhu. Firma bola pôvodne založená v Nemecku ako rodinný podnik, ktorý dodnes stavia svoj úspech na firemných hodnotách, ako sú poctivosť, pracovitosť, vernosť a predovšetkým dôvera.

Spoločnosť vám ponúka kompletný sortiment nábytku (kuchyne, postele, kupeľne, ...), bytových doplnkov, kancelárskych a školských potrieb a mnoho ďalšieho. Ponuka zodpovedá najmodernejším trendom a hitom sezóny. Nákupcovia spoločnosti navštevujú rôzne medzinárodné veľtrhy po celom svete a starajú sa tak o to aby svojim zákazníkom mohli ponúknuť tie najhorúcejšie bytové riešenia. Vyberať si môžete až z 30 000 rôznych produktov vo všetkých cenových a sortimentných kategóriách. Nájdete tu všetko čo hľadáte pod jednou strechou, takže sa nemusíte báť, že by ste odchádzali s prázdnymi rukami. A keby ste predsa niečo nenašli, skúste si prelistovať nové letáky Sconto nábytok alebo Idea nábytok leták. Obchod Kika vám okrem bohatého sortimentu ponúka aj kompletný zákaznícky servis obsahujúci dodanie, montáž tovaru, zameranie, 3D plánovanie, šitie záclon, zapožičanie dodávky na prepravu tovaru alebo odvoz starého nábytku.

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na profesionálne vyškolený personál, ktorý je vždy pripravený pomôcť. Vyše 8000 zamestnancov sa vždy venuje zákazníkom a plní im aj tie najtajnejšie priania k dosahnutiu ich plnej spokojnosti. Spoločnosť považuje vzdelaných a školených zamestnancov ako jeden z hlavných faktorov úspechu a preto zamestnancom poskytuje rôzne možnosti rozvoja a kariérnych príležitostí. Vďaka nim sa stáva z vášho nákupu zážitok :)

Na Slovensku nájdete až 5 obchodných domov Kika a to v týchto väčších mestách - Bratislava, Nitra, Košice, Poprad a Banská Bystrica.

Podobné obchody ako Kika s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Kika.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa