Pilulka.sk zľava a zľavové kupóny

Chcete získať lieky výhodnejšie? Máme pre vás platné zľavové kupóny do internetovej lekárne Pilulka.sk.

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako v online lekárni pilulka.sk nakúpiť čo najvýhodnejšie?

Z liekov, výživových doplnkov, čajov, kozmetiky a iného liečivého tovaru si v eshope Pilulka.sk vyberiete. Tipli vie, ako tu nakúpite ešte výhodnejšie.

Pilulka zľavy na lieky a výživové doplnky

Pilulka.sk prichádza so zľavami až do 50 %. Sortiment zlacnených produktov sa neustále dopĺňa a mení. Voľno dostupné lieky, vitamíny a výživové doplnky vás vďaka Pilulke nebudú stáť celý majetok. Čo imunita nestíha, to Pilulka doháňa. Pilulka zľava je zameraná na jednotlivý druh kozmetiky, čajov a Iných druhov sortimentu. Nevzťahuje sa na jeden produkt, ale na veľkú škálu produktov jednej značky.

Pilulka zľavový kupón na výhodnejší nákup

Pilulka.sk prichádza so špeciálnou akciou niekoľko krát počas roka. Oslávte Deň žien príjemným darčekom. Alebo využite zľavový kupón Pilulka v chrípkovej sezóne. V Pilulke presne vedia, kedy čo potrebujete a výhodnejšou cenou vám vychádzajú v ústrety. Nechce sa vám to sledovať, ale výhodnejší nákup sa vám páči? Kliknite na Tipli a žiaden zľavový kód Pilulka vám neunikne. Zadajte Pilulka zľavový kód cez Tipli a váš nákup bude ešte výhodnejší.

Pilulka výpredaj sa o vás postará

Pilulka výpredaj sa stará o vašu pokožku, dopraje vám jarný detox a prinesie to najlepšie na vaše kĺby. Výpredaj sa sortimentom prispôsobuje ročnému obdobiu, aby ste za sezónne lieky neminuli pol výplaty.

Vernostný program Bonus Klub Pilulka

Zbierajte kredity a nakupujte ešte výhodnejšie. Za 100 kreditov dostanete 1 €. Ako ich získať? Pri každom produkte je napísané, koľko kreditov zaň dostanete. Pripíšte si ich aj za odber newslettra , komentár, či hodnotenie a za odporučenie priateľovi. Nazbierané kredity potom jednoducho uplatníte v nákupnom košíku a zhodnotíte svoj nákup. Sami si vyberiete, na čo nazbierané kredity využijete.

Doprava zadarmo za váš nákup

Nakúpte v eshope Pilulka.sk 29,90 € a využite službu Pilulka doprava zadarmo. Nie len že výhodne nakúpite, ale ani poštovné neplatíte.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

Chcete získať lieky výhodnejšie? Máme pre vás platné zľavové kupóny do internetovej lekárne Pilulka.sk.

Online lekáreň Pilulka.sk na trhu funguje už od roku 2013. Za krátky čas sa zaradila medzi špičku internetových lekárni a získala si mnohých zákazníkov. Pilulka.sk má v ponuke širokú škálu voľnopredajných liekov, vitamínov, kozmetiky, čajov... Nájdete tu všetko, čo na starostlivosť o svoje telo potrebujete. Bolia vás kĺby? Kliknite na „Trápi ma“ a vyberte si zo zoznamu liekov, ktoré vám lekáreň odporúča. Potrebujete názor odborníka? Využite odbornú konzultáciu emailom alebo telefonicky.