Platí do: 31.12.2018
Platí do: 31.12.2018

Zľavový kupón Pilulka

Nákupy liekov a doplnkov stravy na Pilulka.sk si zamilujete. A zamiluje si ich aj vaša peňaženka. Vďaka množstvu akcií a zliav získate lekárenské výrobky za pár drobných. Vašej pozornosti by rozhodne nemala ujsť ani Ponuka dňa, v ktorej každý deň nakúpite niekoľko vybraných produktov za bezkonkurenčné ceny.

Nakupujete v lekárni Pilulka pravidelne? Stačí sa zapojiť do vernostného programu Pilulka klub a každým nákupom začnete zbierať kredity, ktoré môžete použiť ako zľavu na budúci nákup. Pýtate sa, ako je to na Pilulka.sk s dopravou zdarma? Stačí nakúpiť za viac než 29,90 € a doprava zadarmo je vaša.

  • Zaujala vás internetová lekáreň Pilulka.sk? Chcete sa o nej dozvedieť viac? Prečítajte si náš článok, v ktorom lekáreň Pilulka.sk predstavujeme.

Žiadne trmácanie sa v horúčke do lekárne, nechajte si lieky doviesť až k vám domov. Internetová lekáreň Pilulka.sk ponúka široký sortiment volne predajných liekov, ktoré vám pomôžu od bežných ťažkostí, ďalej vitamíny a doplnky stravy, športovú výživu a prvotriednu kozmetiku.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1011 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.