Top Ski zľava a zľavové kupóny

Kvalitné oblečenie a potreby z TopSki pre každého športovca za super ceny.

3 %

späť z každého nákupu

V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako v TopSki ušetriť maximum?

Športovci, v TopSki nájdete všetko, čo potrebujete. Poradíme vám, ako v TopSki ušetriť.

TopSki zľava poteší každého

Aj milovníci športu sa zľavám potešia. TopSki v tom majú jasno, preto prichádzajú so zaujímavými akciami. Lyže, lyžiarky, kolieskové korčule, ale aj turistickú obuv v akcii kúpite za výhodné ceny. Akciové ceny sú oproti pôvodným aj o polovicu nižšie. Prelistujte si TopSki leták a presvedčte sa, že akciový nákup v TopSki sa oplatí.

TopSki zľavové kupóny

TopSki zľavové kódy a ich použite sú jednou z ciest, ako nákupom v TopSki ušetriť. Špeciálne príležitosti sú tu preto, aby ste mali špeciálny dôvod na nákup. Využite TipSki kupóny a ostane vám aj na zábavu na snehu či náročnejšiu túru. Sledujte Tipli a o všetkých TopSki zľavových kódoch sa včas dozviete.

TopSki výpredaj si nenechajte ujsť

Pozrite si TopSki výpredaj a nakupujte so zľavami až do 42 %. K značkovým produktom sa vďaka výpredaju dostanete v skutočne prijateľných cenách. Športoví nadšenci vedia, že tu dobre nakúpia muži, ženy a deti. Pochváľte sa novými bežeckými topánkami za skvelé ceny.

TopSki bazár

TopSki sprostredkúva aj predaj použitých vecí. Kliknite na kategóriu bazár a lyže, lyžiarky, bežky a prilby od skvelých výrobcov nakúpite aj o 75 % lacnejšie.

TopSki doprava zdarma

Na TopSki dopravu zdarma potrebujete urobiť nákup za minimálne 50 €. Ak hľadáte športovú výbavu pre seba a svojich blízkych, prekročiť túto hranicu nebude problém. Šetriť sa dá aj na poštovnom.

Nezabudnite na cashback od Tipli❤

S cashbackom od Tipli ušetrite ešte viac. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Rýchla registrácia na Tipli.sk a ešte výhodnejší nákup môže začať.

TopSki sa predaju sortimentu pre športovcov venuje od roku 1995. Založenie internetového obchodu bolo prirodzeným krokom, ako dostať kvalitný tovar aj tam, kde sa kamenný obchod s touto značkou nenachádza. Potrebujete servis lyží alebo snowboardov? Spoľahnite sa na profesionálny prístup zamestnancov TopSki. Nájdete tu najnovšie modely lyžiarskych búnd, lyžiarok, lyží, ale aj všetko potrebné pre turistov. Navštívte TopSki šport a vyberte si to, čo pre svoje športové aktivity potrebujete.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo