V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ako ušetrite v TXM?

Obchodná sieť TXM ponúka široký sortiment textilu. Ako ušetriť na nákupe v TXM maximum? Nezmeškajte žiadne TXM zľavy a výpredaje! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

TXM zľavy

Obchody TXM ponúkajú tovar dobrej kvality za veľmi výhodnú cenu. Textilmarket ponúka svojim zákazníkom pocit výhodného nákupu a my sme stále v strehu, aby ste neprišli o ešte výhodnejší nákup. Sledujeme TXM zľavy a vy môžete ušetriť na nákupe oblečenie pre seba, svoje deti aj polovičky.

TXM doprava zadarmo

Ako získate TXM dopravu zadarmo? Navštívte jednu zo 7 predajní TXM Textilmarketu, ktoré nájdete napríklad v Leviciach, Liptovskom Mikuláši, Michalovciach, Rožňave a vo Veľkom Krtíši. V nich nájdete všetky aktuálne TXM market zľavy, ktoré nájdete ako prvý na Tipli.

TXM leták

TXM market o svojich aktuálnych akciách informuje v TXM letáku. Prezrieť si ho môžete na našich stránkach, ktoré vám prinášame vždy aktuálne.

Pobočky obchodov TXM textilmarket nájdete v 7 mestách Slovenska, kde nájdete široký sortiment pre deti, dámy aj pánov cenovo výhodného textilu. Nakupujte textil pre celú rodinu a vôbec nemusíte zbankrotovať. Ponuka je naozaj široká. Sami sa môžete presvedčiť o skvelých cenách a širokom sortimente v aktuálnom TXM letáku.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo