Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

4home leták informácie

Všetky platné 4home letáky a newslettere odteraz na jednom mieste. Prelistujte si bohatú ponuku produktov online. Spoločnosť si pre vás pravidelne pripravuje špeciálnu ponuku, ktorú nájdete v aktuálnom newsletteri. Nepremeškajte šancu na nákup kvalitných produktov za tak skvelé ceny.

Spoločnosť 4home pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2004 a vo svojej oblasti patrí medzi špičku, vďaka bohatým skúsenostiam. Nakupovať môžete s úplným pokojom a dôverou, vďaka prestížnemu oceneniu Overené zákazníkmi od prestížneho portálu Heureka.cz a tiež vďaka oceneniu Zlatá pečať. Pre úplnú spokojnosť si môžete na portáli Heureka.sk prečítať množstvo 4home recenzií a hurá nakupovať.

4home ponúka rozsiahly sortiment tovaru a neustále pracuje na jeho rozširovaní k maximálnej spokojnosti zákazníka. Pri výbere ponúkaných produktov sa práve inšpirujú vašimi názormi a požiadavkami. Z ponuky si vyberú aj náročnejší zákazníci ako aj tí, ktorí hľadajú kvalitu za nízku cenu. Takmer všetok tovaru je pre vás nachystaný priamo na sklade a tak sú vaše požiadavky a objednávky vybavené v čo najkratšom čase. 4home pre vás tovar skladom expeduje do 2 pracovných dní. Pokiaľ by ste s tovarom boli z akéhokoľvek dôvodu nespokojný, môžete ho do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu.

Môžete si vyberať zo širokej ponuky 4home obliečok a posteľnej bielizne, bytového textilu, bytových dekorácií, pomocníkov a vybavenie do kuchyne, elektra a malých domácich spotrebičov, rovnako ako vybavenia do záhrady či dielne. V ich ponuke ale nájdete aj vhodné tipy na darčeky, hračky, zdravotné pomôcky, pomôcky na masáže a relaxáciu a mnoho ďalšieho.

Prelistujte si 4home katalóg a šetrite na vašich nákupoch vďaka ponuke 4home výpredaj. Nájdete tam množstvo produktov za bezkonkurenčne tie najlepšie ceny. Pri nákupe môžete tak isto využiť aj 4home zľavové kupóny. A ak ste si nevybrali na 4home, prezrite si napríklad leták Tempo Kondela, leták IDEA Nábytok a leták SCONTO Nábytok.

Podobné obchody ako 4home s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode 4home?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa