4home leták informácie

Všetky platné 4home letáky a newslettere odteraz na jednom mieste. Prelistujte si bohatú ponuku produktov online. Spoločnosť si pre vás pravidelne pripravuje špeciálnu ponuku, ktorú nájdete v aktuálnom newsletteri. Nepremeškajte šancu na nákup kvalitných produktov za tak skvelé ceny.

Archív letákov

Spoločnosť 4home pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2004 a vo svojej oblasti patrí medzi špičku, vďaka bohatým skúsenostiam. Nakupovať môžete s úplným pokojom a dôverou, vďaka prestížnemu oceneniu Overené zákazníkmi od prestížneho portálu Heureka.cz a tiež vďaka oceneniu Zlatá pečať. Pre úplnú spokojnosť si môžete na portáli Heureka.sk prečítať množstvo 4home recenzií a hurá nakupovať.

4home ponúka rozsiahly sortiment tovaru a neustále pracuje na jeho rozširovaní k maximálnej spokojnosti zákazníka. Pri výbere ponúkaných produktov sa práve inšpirujú vašimi názormi a požiadavkami. Z ponuky si vyberú aj náročnejší zákazníci ako aj tí, ktorí hľadajú kvalitu za nízku cenu. Takmer všetok tovaru je pre vás nachystaný priamo na sklade a tak sú vaše požiadavky a objednávky vybavené v čo najkratšom čase. 4home pre vás tovar skladom expeduje do 2 pracovných dní. Pokiaľ by ste s tovarom boli z akéhokoľvek dôvodu nespokojný, môžete ho do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu.

Môžete si vyberať zo širokej ponuky 4home obliečok a posteľnej bielizne, bytového textilu, bytových dekorácií, pomocníkov a vybavenie do kuchyne, elektra a malých domácich spotrebičov, rovnako ako vybavenia do záhrady či dielne. V ich ponuke ale nájdete aj vhodné tipy na darčeky, hračky, zdravotné pomôcky, pomôcky na masáže a relaxáciu a mnoho ďalšieho.

Prelistujte si 4home katalóg a šetrite na vašich nákupoch vďaka ponuke 4home výpredaj. Nájdete tam množstvo produktov za bezkonkurenčne tie najlepšie ceny. Pri nákupe môžete tak isto využiť aj 4home zľavové kupóny.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo