Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

AliExpress leták informácie

Všetky platné AliExpress letáky na jednom mieste! AliExpress letáky sú tvorené z newsletterov, ktoré spoločnosť zasiela záujemcom niekoľkokrát za týždeň. Platnosť newsletterov je rôzna, niektoré upozorňujú na akčnú ponuku, iné na nové kolekcie a najnovšie vychytávky zo sveta. U nás si môžete prelistovať AliExpress leták online.

História internetového obchodu Aliexpress sa začala písať v roku 2008. Za takmer 10 rokov sa z internetového obchodu vykľul gigant, ktorý sa dnes sa teší celosvetovej popularite a zároveň patrí medzi najvyhľadávanejšie stránky vôbec. AliExpress je online retailová služba, ktorá ale nefunguje len ako predajca. Svojich zákazníkov presmerováva priamo na výrobcov tovaru.

Na AliExpress.sk nájdete všetko na čo si len pomyslíte, od AliExpress šiat, športového oblečenia, obuvi, kabeliek, módnych doplnkov, drogérie, kozmetiky, cez elektroniku, tlačiarne, laptopy, mobilné telefóny a doplnky k nim, až po doplnky do vašej domácnosti a záhrady. Bojíte sa nákupu v zahraničnom e-shope, pretože neovládate angličtinu či iný svetový jazyk? Nákupy na AliExpress si môžete uľahčiť vďaka možnosti prepnutia stránky do módu Aliexpress v slovenčine . Nakupujte pohodlne z vášho domova!

Bojíte sa, že narazíte na podvodníka? Nemusíte sa! Pred nákupom si prečítajte AliExpress recenzie alebo vám pomôže náš článok Ako sa vyhnúť podvodníkom pri nákupe a dozviete sa všetko potrebné. Pokiaľ by vám tovar nesedel alebo by ste ho chceli z akéhokoľvek dôvodu vrátiť, samozrejme môžete a obchodník vám vráti peniaze.

Chcete nakupovať v najväčšom virtuálnom obchodnom centre na svete? Máte strach z nákupov z 3-tích krajín kvôli plateniu, doručeniu alebo si lámete hlavu nad tým, ako na Aliexpress clo? Žiadne obavy, radi vám s nákupom pomôžeme a všetko vysvetlíme. Pozrite si sekciu Návody na Aliexpress , kde nájdete všetky potrebné informácie k nákupu.

Podobné obchody ako AliExpress s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  10 % späť z ceny nákupu v obchode AliExpress?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa