Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

IKEA katalóg informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online IKEA katalógy na jednom mieste! IKEA si pre vás pravidelne pripravuje špeciálnu ponuku zlacnených produktov pre členov IKEA family. Bohatý sortiment zahŕňa nábytok a bytové doplnky a tak si príde na svoje úplne každý, kto zariaďuje nový dom alebo byt.

IKEA katalóg vychádza vždy raz do roka a platí počas celého roka. Odteraz z neho môžete čerpať inšpiráciu a mať svoje bývanie zariadené vždy štýlovo a dizajnovo.

IKEA je švédska nábytkárska firma, ktorá sa zameriava hlavne na predaj a výrobu lacného nábytku a bytových doplnkov. Vlastní a prevádzku sieť predajní v európe, Ázii, USA a Austrálii. Spoločnosť bola založená v roku 1943. Založil ju Ingvar Kamprad pôvodne ako zásielkovú spoločnosť. V súčasnotí je vlastníkom IKEA Group nadácia Stichting INGKA Foundation. Názov spoločnosti je odvodený od inicálov zakladateľa a prvých písmen slov Elmtaryd a Agunnaryd, farmy a dediny, kde vyrastal.

IKEA sa od iných predajcov nábytku líši tým, že tovar je vystavený priamo v skladoch a počet predavačov je minimálny. Spoločnosť IKEA Centre Group vlastní 28 obchodných centier v Rakúsku, Českej republike, Slovenskej republike, Poľsku, Nemecku, Francúzsku a Švajčiarsku.

Na Slovensku sa má IKEA obchodný dom jedine v Bratislave, a to od roku 2003. Tento obchodný dom IKEA Bratislava je najväčším obchodným domom s nábytkom v strednej Európe. IKEA Slovensko sa vyznačuje tým, že svojim zákazníkom poskytuje z nakupovania nábytku akýsi zážitok. Zákazníci si môžu nábytok prezrieť priamo v mieste skladu, ktorý je navyše samoobslužný.

IKEA nedávno spustila aj svoj IKEA e-shop. Zákazník má niekoľko možnosti ako využiť nákup online. Tovar si môže online objednať a za poplatok 10 € už len vzydvihnúť v mieste predaja, tovar si môže objednať a nechať domov doviezť a vyniesť alebo si tovar vyberiete v predajni priamo a využijete len pohodlnú dopravu domov.

Verným zákazníkom sa ponúka aj členstvo vo vernostnom programe IKEA family. IKEA family predstavuje svojim členom veľké výhody. Každý mesiac sú členom IKEA family k dispozícii vybrané obľúbené produkty so zľavou až 40 %, tiež špeciálne ponuky v reštaurácii IKEA a šálok kávy alebo čaju zadarmo a okrem toho, nechýbajú praktické výrobky v sortimente IKEA family za výhodné ceny. Nenechajte si újsť žiadne IKEA zľavy.

Sortiment IKEA zahrňa hlavne nábytok, bytové doplnky, ale tiež švédske špeciality IKEA food. Každý mesiac sú zlacnené desiatky produktov. Najobľúbenejšími kategóriami zo sortimentu sú produkty IKEA kuchyne a IKEA postele. Výrobky sú kvalitné a za rozumnú cenu pre všetkých členov rodiny.

TIP: Pri vybavovaní domácnosti nezabúdajte ani na Hornbach leták, OBI leták a Jysk leták, v ktorých nájdete tiež skvelé ceny.

Podobné obchody ako IKEA s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod IKEA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa