Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Notino leták informácie

Odteraz si môžete prezerať všetky online Notino letáky a newslettere na jednom mieste! Notino nevydáva tlačené letáky ani katalógy, ale pravidelne si pre vás pripravuje špeciálnu ponuku zliav parfémov a kozmetiky.

Obchod si okrem špeciálnej ponuky pre vás pravidelne pripravuje aj parfémy v akcii na každý týždeň. Horúce novinky si môžete prezerať priamo na stránke obchodu Notino.

Internetový obchod Notino je obchod s parfémami a dekoratívnou kozmetikou, ktorý sa predtým volal Parfums. Spoločnosť bola založená v roku 2004. V roku 2016 došlo k zmene názvu a firma Parfums sa premenovala na Notino. Spoločnosť sa špecializuje na predaj parfémov a kozmetiky. Notino aktuálne pôsobí v 22 európskych krajinách a USA. Napríklad v krajinách ako Poľsko, Nemecko, Rakúsko, Maďarsko, Rumunsko, Slovinsko, Španielsko či Ukrajina. Na Slovensku funguje od roku 2005.

Spoločnosť Notino funguje hlavne ako internetový e-shop. Kamenné predajne nemá, navštíviť však môžete Notino Bratislava, ktoré slúži ako výdajňa objednaného tovaru. Okrem prevzatia objednaného balíčku tu máte možnosť si tovar prezrieť a na mieste ihneď zakúpiť. využiť tak môžete odborné poradenstvo vyškoleného personálu a vybrať ten správny parfém.

Sortiment Notino predstavuje hlavne parfémy, tôaletné vody a vône pre dámy a pánov. Okrem toho si môžete vyberať zo širokej ponuky dekoratívnej alebo pleťovej kozmetiky, produkty pre vlasovú starostlivosť, ale ja čaje, bylinky a doplnky pre starostlivosť o vaše zdravie. Služby spoločnosti Notino sú na vysokej úrovni. Možnosť vrátiť tovar do 90 dní je samozrejmosťou plus navyše osobné vyzdvihnutie tovaru na odbernom mieste v Bratislave alebo za prijateľný poplatok v rámci siete Zasielkovňa.

Internetový obchod notino.sk je veľmi prehľadný a plný recenzii od užívateľov. Zákazníkom tak umožňuje správny výber toho pravého parfému či novej kozmetiky. Navyše každý týždeň poskytuje Notino zľavu na vybrané parfémy.

Spoločnosť Notino sa stala druhou najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v strednej a východnej Európe. Slovenský e-shop získal tiež Cenu kvality a Cenu popularity. Vďaka týmto oceneniam sa stal najkvalitnejším e-shopom zo všetkých odvetví na Slovensku. A ak ste si nevybrali na 4home, prezrite si napríklad leták Oriflame, leták Yves Rocher nebo leták AVON.

Podobné obchody ako Notino s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  5 % späť z ceny nákupu v obchode Notino?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa